HaberlerSamsun haberFiber İnternet Avantajları

Fiber İnternet Avantajları

Fiber İnternet Avantajları

Günümüz dünyasında önemli bir yere sahip olan internet hizmeti artık farklı bir boyuta ulaştı ve hız konusunda çığır açmaya devam ediyor.

Fiber internet hizmeti söz konusu olduğunda ise fiber optik kablolar sayesinde yüksek hızlardan faydalanabiliyorsunuz. Hala yaygınlaşmakta olan fiber internet altyapısı her bölgede bulunmuyor. Bu noktada TurkNet, altyapısı ile her mahalleye ve siteye fiber internet getirmeyi amaçlıyor.

TurkNet GigaFiber Özellikleri ve Avantajları

Fiber internetin aşırı yüksek hızlara sahip olması en önemli avantajlardan biri olurken, TurkNet GigaFiber de farklı avantajlar sunarak kullanıcıları memnun ediyor. Fiber internet fiyatları tercih edilen pakete ve hız değerlerine göre değişirken, TurkNet GigaFiber paketleri bu anlamda herkesin bütçesine uygun olduğunu gösteriyor. Ayrıca 1000 mbps gibi yüksek hızlar sayesinde uygun fiyata dünya standartlarında bir hizmet alınmasını sağlıyor. Fiber internet kapsamı ve avantajları şu şekildedir;

  • TurkNet GigaFiber paketleri sayesinde yüksek hızlı internetten faydalanabilir ve dilediğiniz içeriği kısa sürede indirebilirsiniz. Aynı zamanda video ya da film izlerken donma sorunu da fiber internet sayesinde ortadan kalkıyor. Yüksek upload hızları sayesinde dosya gönderim hızının da artmasını sağlayan TurkNet GigaFiber, her anlamda kullanıcıları memnun ediyor.
  • İnternet paketi satın aldıktan 30 gün sonrasına kadar aboneliğinizi iptal etmek isterseniz TurkNet %100 ücret iadesi yapıyor.
  • TurkNet GigaFiber internet kurulumu ve modem için herhangi bir ücret alınmıyor.
  • Başka bir operatörden TurkNet GigaFiber'e geçmek istendiği takdirde 480 TL'ye kadar cayma bedelini TurkNet karşılıyor.
  • İzmir ve İstanbul'da hizmet veren TurkNet GigaFiber, sitesine fiber internet altyapısı getirmek isteyenlerden başvuru alarak gerekli işlemlerin yürütülmesini sağlıyor.
  • Dilediğiniz zaman arayarak bilgi alabileceğiniz müşteri desteği birimi 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

TurkNet GigaFiber bulunmayan bölgelerde 100 mbps fiber ve 100 mbps'e kadar VDSL seçenekleri de mevcut. Bölgenizde hangi hizmeti kullanabileceğinizi görmek için hemen altyapınızı sorgulayabilirsiniz.

Fiber interneti her eve taşımayı amaçlayan TurkNet, internet paketleriyle de kullanıcıları memnun ediyor. Buna göre minimum 100 Mbps download hızı sunan paketler şu şekildedir;

  • TurkNet GigaFiber 100: 100 Mbps download hızı ve 50 Mbps upload hızı
  • TurkNet GigaFiber 200: 200 Mbps download hızı ve 100 Mbps upload hızı
  • TurkNet GigaFiber 1000: 1000 Mbps download hızı ve 150 Mbps upload hızı
  • Sadece download hızlarıyla değil, yüksek upload hızlarıyla da dikkat çeken TurkNet GigaFiber, dilediğiniz içeriği kısa süre içinde indirmenizi ve internete yüklemenizi sağlıyor.

İLGİLİ HABERLER

Samsun B.B. Başkanı Demir: Yüzde 22'si tamamlandı
Samsun B.B. Başkanı Demir: Yüzde 22'si tamamlandı
Samsun'da da esnek mesai kaldırıldı
Samsun'da da esnek mesai kaldırıldı
Samsun'da +65 ve -20 için sokağa çıkma saatleri değişti
Samsun'da +65 ve -20 için sokağa çıkma saatleri değişti
Samsun'da yükseklere kar, kıyıya yağmur bekleniyor
Samsun'da yükseklere kar, kıyıya yağmur bekleniyor
Samsun'da otele hap baskını
Samsun'da otele hap baskını