HaberlerSamsun haberSamsun Büyükşehir'den 750 aileye kömür yardımı

Samsun Büyükşehir'den 750 aileye kömür yardımı

Samsun Büyükşehir'den 750 aileye kömür yardımı

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nce yapılan açıklamada Ocak ve şubat aylarında 17 ilçede 750 aileye kömür yardımı yapıldığı belirtildi

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, "Soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakmadık. Belediyemizin çözüm merkezine yapılan yakacak müracaatlarıyla harekete geçen Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığımız, bir çalışma başlattı. Uzman personellerimizin gerçekleştirdiği sosyal inceleme neticesinde kömürler, ihtiyaç sahibi ailelerin adreslerine teslim edildi" denildi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin açılmasında şu ifadeler kullanıldı: "17 ilçedeki ihtiyaç sahiplerinin tamamına ulaşmayı hedefleyen Samsun Büyükşehir Belediyesi, bu yılın ilk 2 ayında 750 aileye kömür yardımı gerçekleştirdi. Gelen talepleri inceleyen ve ihtiyaç durumlarını sahada tespit eden ekipler, gerçekten yakacak yardımına ihtiyacı olan ailelere kömürleri titizlikle götürüyor. Ekiplerin tespitleri neticesinde gıda ve diğer yardımlarda da büyükşehir belediyesi hizmetlerine ara vermeden devam ediyor."

İLGİLİ HABERLER

İlkadım Belediyesi Samsunlu gençlere Avrupa kapısını açtı
Atakum Belediyesi'nden örnek 'Sıfır Atık' sistemi
İlkadım Belediyesi Esnafına Sahip Çık Kampanyası Başlattı
Atakum Belediyesi'nden iki günde bin aileye dayanışma eli
İlkadım Belediyesi genç çiftin yüzünü güldürdü