HaberlerSamsun haberPluryal Cam Dolgu ile Camdan Yansıyan Işıltı

Pluryal Cam Dolgu ile Camdan Yansıyan Işıltı

Pluryal Cam Dolgu ile Camdan Yansıyan Işıltı

Cilt yaşlanmasının tek sorumlusu zaman değildir! Hava kirliliği, güneş ışınları gibi çevresel faktörler, sigara, işlenmiş gıdalar, maruz kaldığımız kimyasal maddeler, stres ve genetik faktörler de cildimizin daha yaşlı görünmesinden sorumludur.

Yaş, genetik ve çevresel faktörlere bağlı olarak yüzde meydana gelen hacim kaybı yüzümüzün sarkmasına, nem kaybı ise kırışmasına neden oluyor ve cilt daha yaşlı görünüyor.

Tüm bu etkenlerin neden olduğu cilt yaşlanmasıyla mücadelede Hyaluronik Asit enjeksiyonları son yılların popüler uygulamalarından. ''En Güzel Yaşınız Şimdi'' felsefesiyle üretilen Pluryal Cam Dolgu ? yeni nesil bir Hyaluronik Asit dolgu olarak hayatımıza girdi.

 Pluryal Cam Dolgu? Nedir?

 Pluryal Cam Dolgu? cam enjektör içerisinde Hyaluronik Asit (HA) içeren yeni nesil bir dermal dolgu.

Hyaluronik Asit; Ciltte, gözde ve eklemlerde bulunan doğal bir maddedir. Zamana ve çevresel faktörlere bağlı olarak azaldığında yüzde sarkma, volüm kaybı, kırışıklıklar ve bazı alanlarda çökmeler oluşmaya başlar.  Hyaluronik Asit ağırlığının bin katı su tutma kapasitesine sahip bir moleküldür. Bu nedenle azalması cildin donuk, mat, sağlıksız görünmesine ve hızlı bir şekilde kırışmasına neden olur.

Pluryal Cam Dolgu? ciltte azalan Hyaluronik Asidi yerine koyarak daha genç, daha sağlıklı görünmeyi destekliyor. Farklı konsantrasyonlarda Hyaluronik Asit içeren geniş bir ürün yelpazesinden oluşuyor. Hyaluronik Asit enjeksiyonu yüzü yeniden şekillendirmek, yüz özellikle orta yüz hacmini arttırmak amacıyla kullanılıyor.

Pluryal Cam Dolgu? dudak ve yanak hacmini arttırmak, çene ve çene hattını belirginleştirmek, gözaltı çukurlarını doldurmak, göz altı morluklarını gidermek, ağız kenarındaki ince çizgileri doldurmak, nazolabial oyukları doldurmak, cildin elastikiyetini arttırmak gibi çok geniş bir alanda kullanılıyor. Son yıllarda öne çıkan Jawline Dolgu uygulamalarında özellikle Pluryal Contour Lidocaine serisinin adını çokça duyacağız.  Pluryal Contour Lidocaine yüksek doku kaldırma kabiliyeti, daha güçlü dolgu etkisi ile bu alanda şimdiden fark yaratmaya başladı.

SPluryal Cam Dolgu? sadece yüzde kullanılmıyor, aynı zamanda boyun ve dekolte gençleştirme, ellere hacim vermek gibi kullanım alanları da mevcut. Ayrıca kaza gibi bazı durumlar neticesinde gelişen yüz asimetrilerinde de Pluryal Cam Dolgu? kullanılıyor.

 Camdan  Gelen Güzellik

Pluryal Cam Dolgu? ürünleri cam ambalaj içerinde sunuluyor. İçtiğimiz sudan, kullandığımız saklama kaplarına kadar her ürünün cam olmasına dikkat ettiğimiz bir gerçek. Vücudumuza enjekte edilen ürünün cam içerisinde muhafaza edilmesi elbette çok daha önemli. Bu nedenle Pluryal Cam Dolgu? büyük bir övgüyü hak ediyor. Bu sayede içimiz çok daha rahat, güvenli bir uygulama yaptırdığımızı hissediyoruz. ''Cam Kanserojen Madde İçermez, Cam Sağlıktır'' söylemlerinin cildimize enjekte ettirdiğimiz üründe karşılık bulması hakikaten çok güven veriyor.

Ayrıca Avrupa ve Uluslararası standartlara uygun üretilen tüm Pluryal Cam Dolgu? ürünleri, Class III enjekte edilebilir tıbbi cihaz kategorisinde ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı.

 Pluryal Cam Dolgu? ile Doğal Yüzler

Pluryal Cam Dolgu? ile geniş ürün yelpazesi sayesinde kişiye özel uygulamalar yapılabiliyor. Malum herkesin yüz yapısı ve talepleri farklı. Örneğin; bazı kişiler dudak volümünün artmasında çok daha cesur görüntü isterkeni bazı kişiler sadece dudak konturunun belirginleşmesini isteyebiliyor. Farklı HA konsantrasyonuna sahip ürünleri ile Pluryal Cam Dolgu? herkesin beklentisine cevap verebiliyor. Bu sayede birbirinin aynı yüzler yerine, kişisel özelliklerin korunduğu daha doğal bir görünüm elde edilebiliyor.

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için https://www.stslazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da bu mahallelere giriş çıkış yasak
Samsun'da bu mahallelere giriş çıkış yasak
Samsun B.B. Başkanı Demir: Yüzde 22'si tamamlandı
Samsun B.B. Başkanı Demir: Yüzde 22'si tamamlandı
Samsun'da otele hap baskını
Samsun'da otele hap baskını
Samsun'da yükseklere kar, kıyıya yağmur bekleniyor
Samsun'da yükseklere kar, kıyıya yağmur bekleniyor
Samsun'da ceza yağdı
Samsun'da ceza yağdı