HaberlerSamsun haberEn Uygun/Ucuz Araç Kasko Sigortası Firması Hangisi?

En Uygun/Ucuz Araç Kasko Sigortası Firması Hangisi?

En UygunUcuz Araç Kasko Sigortası Firması Hangisi

Kasko şirketlerinin müşterilerine verdikleri hizmet ile birçok kişi araba kaskosu yaptırmaktadır. Fakat en uygun araç kasko sigortası firması hangisi?

Kasko yapmak aracımızı teminat altına almak sebebi ile önemlidir ve bu sebeple birçok kişi en uygun araç kasko firması hangisi diye araştırma yapmaktadır. Hayatımıza dair birçok şeyi sigorta altına alabileceğimiz gibi araçlarımızı da sigorta altına alabiliriz. Aracınızı kasko ile teminat altına alarak beklenmedik durumların olumsuz etkisini minimize edebilirsiniz.

Araba Kaskosu

Ak Sigorta Kasko

Aracınızı teminat altına almak için kasko yapabileceğiniz firmalardan biri Ak Sigorta'dır. Ak Sigorta uzun yıllardan beri sigorta hizmeti vermesi sebebi ile en deneyimli firmalardan biridir diyebiliriz. Kasko kelimesinin anlamına baktığımız zaman karşımıza kara taşıtları sigortası çıkacaktır. Ak Sigorta kasko ile yaptığınız kazalarda siz kusurlu olsanız dahi aracınızdaki hasarı karşılamaktadır.  

Ak Sigorta Kasko Neleri Kapsar?

Ak Sigorta ilk öncelikle en çok karşılaşılan durum olan çarpma ve çarpışmadan kaynaklı kazaların hasarlarını karşılamaktadır.

Yangın nedeni ile oluşan hasarları karşılamaktadır.

Hırsızlık nedeni ile oluşan maddi zararı karşılamaktadır. Ve bunlara ek olarak; İhtiyari mali mesuliyet durumu karşılamakta, Koltuk ferdi kaza ve Tedavi masraflarını gidermekte, Hukuksal koruma sağlamakta, Yol yardım hizmetleri giderlerini karşılamakta, Mini onarım giderlerini karşılamaktadır.

Anadolu Sigorta Kasko

Kasko şirketleri arasında en tecrübeli şirketlerin başında hiç şüphesiz Anadolu Sigorta gelmektedir. Anadolu Sigorta verdiği kasko hizmeti ile birlikte, en çok müşterisi bulunan firmalar arasında yer almaktadır. Anadolu Sigorta Kasko şirketi, 1 Nisan 1925 tarihinde Atatürk öncülüğünde hizmet vermeye başlayan Türkiye'nin İlk sigorta şirketidir.  Aracıma kasko yaptırmak istiyorum diyorsanız en uygun seçeneklerden biri de Anadolu Sigorta'dır.

Axa Sigorta Kasko

Arabama kasko yaptırmak istiyorum diyorsanız; tercih edebileceğiniz bir diğer kasko da Axa Sigorta'dır. Axa Sigorta, yıllardır sigorta hizmeti vermesi sebebi ile en deneyimli sigorta şirketlerinden biridir diyebiliriz. Kasko sigortası alanında müşterilerine en uygun hizmeti veren firmalardan biri de Axa Sigorta'dır. Peki Axa Sigorta hizmeti neleri kapsamaktadır?

Axa Sigorta'nın kasko sigortası ile ilk öncelikle aracınızın çarpma durumlarında, çarpışma durumlarında, yangın durumunda, hırsızlık olaylarında, doğal afetler ve hayvanların aracınıza zarar vermesi durumlarında aracınızı teminat altına almakta ve hasarınızı karşılamaktadır. Axa Sigorta'nın bu hizmeti dışında önemli bir hizmeti daha bulunmaktadır. Axa Sigorta'nın bunlara ek olarak verdiği hizmetin adı Axa Kasko mini onarım hizmetidir. İşte Axa Kasko mini onarım hizmeti;

  • Leke çıkarma hizmeti
  • Ön cam tamir hizmeti
  • İç döşeme tamir hizmeti
  • Plastik tampon ve parça tamiri hizmeti
  • Boya tamiri, mini yama hizmeti
  • Boya hasarlı kaporta göçük düzeltme hizmeti

Ve boya hasarsız kaporta göçük düzeltme hizmeti olarak sıralanabilir. En uygun fiyata araç kasko sigortası  arıyorum diyorsanız Axa Sigorta sizin için doğru karar olacaktır.