HaberlerSamsun haberHer Mekana Uygun Kapı Kolları – HAFELE

Her Mekana Uygun Kapı Kolları – HAFELE

Her Mekana Uygun Kapı Kolları HAFELE

Birçok kapı kolu çeşidi ve buna bağlı olarak farklı mekanizmaları vardır. Kimi zaman ayırt edilemese de kapı kulpları ve tutamaçlarının farklı performans değerleri bulunur.

Ev dekorasyonu için küçük detaylar büyük değişimlere ve etkilere sahip olabilir. Bu detaylar kimi zaman gözünüze çarpan kimi zaman ise her zaman elinizin altında olan parçalardır. Kapılar vekapı kolları bunların en büyük örneğidir. Doğru kapı kolu seçimi ile evin dekorasyonuna büyük katkıda bulunabilirken yanlış seçimler ise her zaman estetik bütünlüğünü bozacak ve olumsuz yönden gözünüze çarpacaktır.

Birçok kapı kolu çeşidi ve buna bağlı olarak farklı mekanizmaları vardır. Kimi zaman ayırt edilemese dekapı kulpları ve tutamaçlarının farklı performans değerleri bulunur. Kapılar da uygun kapı kulplarına sahip olması durumda daha uzun ömürlü kullanılabilir.

Tasarım, işlev ve özelliklerine bağlı olarak kapı kolu çeşitleri bulunur. Evinizin hangi kapı kulpuna ihtiyaç duyduğunu tespit etmeniz önemlidir. Ev dekorasyonu da genel anlamda kapı kolları ile uyum sağlamak zorundadır. Bu nedenle tüm konutlar ve projeler için tasarlanmış onlarca çeşidi ile Hafele Conceptkapı kolu çeşitleri arasından seçim yapmanız daha kolay olacaktır. Benzersiz renk ve model seçenekleri elinizi kesinlikle rahatlatacaktır.

Kapı kulpu seçimi yaparken kullanım sıklığını da göz önünde bulundurmak faydalı olacaktır. Buna göre dayanımı yüksek bir model daha faydalı ve verimli olacaktır. Öte yandan estetik ihtiyaçlara yönelik seçim yaparken doğru renklere yönelmek gerekir. Kapı tokmağı, kapıya ve odaya uyum sağlamalıdır. Renklerin birebir aynı olmasındansa belli bir kontrast doğrultusunda seçilmesi göze daha hoş gelmesini sağlayacaktır. Kapı kulpu ve kapının dışındaki mobilyalar ve materyaller de odanın içindeki devamlılığı sağlar nitelikte kullanılabilir. Örneğin parlak renkli bir kapı kulpu odadaki bir bibloyu destekleyebilir. Bu da estetik sonuçları beraberinde getirir. Renklerin, stillerin birlikte çalışması gerektiğini göz önünde bulundurarak mekana uygunkapı kolu modelleri ile Hafele Concept ile tanışabilirsiniz!

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da toplu iftar pahalıya patladı
Samsun'da toplu iftar pahalıya patladı
Samsun polisi yakaladı... Sosyal medyada çocuklara tuzak kuruyordu
Samsun polisi yakaladı... Sosyal medyada çocuklara tuzak kuruyordu
Samsun'da bunalıma girdi, kafasına sıkıp intihar etti
Samsun'da bunalıma girdi, kafasına sıkıp intihar etti
Samsun'da 74 yaşında marketten ayçiçek yağ çalarken yakalandı
Samsun'da 74 yaşında marketten ayçiçek yağ çalarken yakalandı
Samsun'da kendini silahlı vurup yardım istedi
Samsun'da kendini silahlı vurup yardım istedi