HaberlerSamsun haberMarka Tescil Sorgulama

Marka Tescil Sorgulama

Marka Tescil Sorgulama

Marka sorgulama işlemleri için Uzman Patent olarak sizlere en hızlı ve güvenilir destekleri sunmaya devam ediyoruz.

Marka sorgulama işlemleri için Uzman Patent olarak sizlere en hızlı ve güvenilir destekleri sunmaya devam ediyoruz. Öncelikle marka sorgulama son zamanlarda en çok merak edilen konular arasındadır.

Pek çok kişi bireysel sorgulama yaparak bu sürecin yönetilebileceğini düşünür. Fakat patent sorgulama işlemleri uzmanlık gerektirdiği için bu konudaki vekil avukatlarımızdan destek almanız gerekir.

Özel yazılımlarla beraber yapılan patent araştırma sonucunda icadınızın daha önce başka kişiler tarafından kullanılıp kullanılmadığını öğrenebilirsiniz.

Türk Patent Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Marka tescil sorgulama sürecinde özel yazılımlardan faydalanılır. Uzman Patent vekil avukatları sizin yerinize gerekli olan tüm araştırmaları yapar. Ayrıca başvuru aşamasında da ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Vekil avukatlarımız gerekli olan başvuru belgelerini sizden talep ederek hazırlamaktadır.

Türkiye'de satışa çıkaracağınız veya kamu yararına kullanacağınız bir ürünün daha önce patentinin olup olmadığını öğrenmek için o halde Uzman Patent ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Marka Sorgulamanın Avantajları Nelerdir?

Marka sorgulama beraberinde birçok avantaj sağlamaktadır. Öncelikle firmaların veya kişilerin icatları hakkında bilgi sahibi olursunuz. Buna ek olarak icadınıza benzer buluşların olup olmadığını da öğrenebilirsiniz. Her zaman uzman kişilerce yapılması gereken marka sorgulama sayesinde AR-GE aşamaları çok daha hızlı ilerler.

Uzman Patent vekil avukatları gerekli aksiyonları alırken başvurunun da kısa sürede tamamlanmasını sağlar. Elbette bu aşamada yasal bir süre vardır ancak belgelerin eksik olmaması halinde onay sürecinde sorun yaşanmayacaktır.

Uzman Patent olarak sizin yerinize başlatacağımızpatent sorgulama işlemleri dışında araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle başvuru aşamaları sorunsuz olarak devam etmektedir.

Mevcut icatlarınız veya kamu yararına sunmak istediğiniz herhangi bir buluş var ise doğrudan bizimle görüşmeye başlayabilirsiniz. Uzman Patent ayrıca marka tescil ücretleri ve benzeri konularda da sizlere yardımcı olmaktadır.