HaberlerSamsun haberKırıcı Performansı Göz Dolduruyor!

Kırıcı Performansı Göz Dolduruyor!

Kırıcı Performansı Göz Dolduruyor!

Benzinli hilti sayesinde delme adımlarının çok daha efektif biçimde tamamlanması mümkün kılınmaktadır.

Benzinli hilti sayesinde delme adımlarının çok daha efektif biçimde tamamlanması mümkün kılınmaktadır. Delici ve kırıcılar incelenirken hem şarjlı hem de benzinli farklı alternatifler yer aldığını göreceksiniz. Sarf edilen güç bakımından benzinli seçeneklerin çok daha nitelikli boyutta olduğu fark ediliyor. İnşaatlardan başlayarak birçok şantiye alanına kadar sıklıkla kullanılmaya devam etmektedir.

Teknik Detaylar Nelerdir?

Benzinli kırıcı kapsamında hakim olan teknik yapı kalite ve güvenlik denetimlerinden geçirilmektedir. Ancak bu güvenlik denetimlerinden onay alınmasının sonrasında satış onayı verilmektedir.

  • Bu cihaz kapsamında dakikada 700 r değerinde bir vurma hızı kendini göstermektedir.
  • Sistemde geçerli olan maksimum uç kalınlığı ise 32 mm olarak belirlenmiştir. Bu uç kalınlığının daha ince ve kalın olduğu farklı modeller de yer almaktadır. Kullanım amacınıza uygun olarak siparişinizi verebilirsiniz.
  • Cihazın net ağırlığı 11 kilogramdır. Bu derece efektif olmasına rağmen taşınabilir ve rahatlıkla kullanılabilir yapıda olması genel verimliliği artıran kıstaslardandır.

Benzinli delici modelleri ve çok daha fazlasına ulaşmak için doğru noktada yer alıyorsunuz. Satın alım aşamasında hangi modelin sizin kullanım amacınıza daha uygun olacağına dair aklınızı karıştıran hususlar varsa firmamızın temsilcileri ile iletişime geçerek onlardan bilgi alabilirsiniz.

Garantili Ürün Detayları

Tarimmakinasi.com firması sayesinde satın aldığınız ürün 24 ay boyunca garanti koruması altında olacaktır. Garantili ürün sisteminde sorunun ne olduğuna dair teknik görevlilere gerekli olan bilgilendirmenin yapılması yeterli olacaktır. İl ve ilçe fark etmeksizin teknik servis bulunduğunuz alana gönderilecektir. Sadece garanti değil aynı zamanda yedek parça temin adımlarında da 10 senelik bir hizmet detayı sunulmaktadır. Garantili ürün sistemi sayesinde yedek parça temin aşamasında asla sorun yaşamayacağınız garanti edilmektedir.

Ödeme Kolaylıkları

Tarım Makinası firması tarafından sunulan tüm ürünlerin satın alım adımının tamamlanması farklı ödeme kolaylıkları ile mümkün kılınmaktadır. Ödeme kolaylıklarının sağlanma sürecinde özellikle kapıda ödeme ve banka kartı kullanım fırsatının aynı anda sunuluyor olması da memnuniyet uyandırmaktadır. Dilerseniz taksit imkanlarından da istifade etme hakkınız olacaktır. Ödeme aşamasının sonrasında gönderime dair tüm detaylar iletişim numaraları üzerinden tarafınıza bildirilir!

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da gergin gece

Samsun'da gergin gece

Samsun'da evinin önünde pompalı tüfekle öldürüldü

Samsun'da evinin önünde pompalı tüfekle öldürüldü

Samsun'daki Bu Proje Kente İhanettir

Samsun'daki Bu Proje Kente İhanettir

Samsun Tekkeköy'de Silahlı Çatışma: 1 Ölü 2 Yaralı

Samsun Tekkeköy'de Silahlı Çatışma: 1 Ölü 2 Yaralı

Samsun'da cinayet zanlısı çelik yelekle cezaevine götürüldü

Samsun'da cinayet zanlısı çelik yelekle cezaevine götürüldü