HaberlerSamsun haberSamsun AKParti 555 Forma Alıp 'Kenetlen Samsun' Kampanyası Başlattı

Samsun AKParti 555 Forma Alıp 'Kenetlen Samsun' Kampanyası Başlattı

Samsun AKParti 555 Forma Alıp 'Kenetlen Samsun' Kampanyası Başlattı

AK Parti Samsun İl Teşkilatı, 555 forma alarak 'Kenetlen Samsun' kampanyası başlattı. İl Başkanı Ersan Aksu, '555 adet forma satın alarak destek meşalesini yaktık ve anlamlı kampanya başlattık. Kenetlen Samsun diyoruz' dedi

AK Parti Samsun İl Teşkilatı Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'ni ziyaret edip, storeyi gezdi ve 555 Yılport Samsunspor forması aldı.  İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlkadım İlçe Başkanı Dursun Mücahit Erbin, Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, İl ve İlçe Gençlik Kolları üyeleri ile Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'ni ziyaret eden ve storeyi gezen AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, 555 forma alarak kampanya başlattıklarını açıklandı.

KÜLÜBÜMÜZE DESTEK OLDUK

Yılport Samsunspor'un Samsun'un en önemli markası olduğunu belirten Başkan Aksu, şunları söyledi: "Süper Lİg yolunda biz de Samsunsporumuzun şampiyonluk yürüyüşünü heyecanla ve umutla takip ediyoruz. Geride 2 maçımız kaldı. Hakikaten Samsunsporumuzun o çok özlediğimiz eski başarılarını tekrar yaşayacağımız, hatta avrupa takımlarını burada izleyeceğimiz maçları önümüzdeki dönemde burada yaşamak istiyoruz. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de Samsunsporumuzun yanındayız. AK Parti Teşkilatları olarak kulübümüzü ziyaret ettik. 555 adet forma satın alarak kampanyamızı başlattık ve kulübümüze destek olduk. Samsun'un marka gücü en yüksek değeri olan Samsunsporumuza hep birlikte destek için hemşehrilerimize buradan seslenmek istiyorum. 1 milyon 350 bin nufüslu şehrimizde her vatandaşımızın takımımıza destek olması adına enerjisini, sinerjisini, motivasyonunu Samsunsporumuza yönlendirmesi gerektiği kanaati içerisindeyiz. Allah'ın izniyle bu yürüyüşümüzü şampiyonlukla taçlandıracağımızın inancını taşıyoruz. Bu nokta da iş dünyasından, STK'lardan, hemşehrilerimizden en ciddi, en güçlü desteği imkanları çerçevesinde bekliyoruz. Biz buradan bir meşale yakıyoruz, meşale şehir Samsun'dan. Bu süreçte 55 adet forma alarak anlamlı kampanya başlatmış olduk.  Samsunumuzun bu marka değerini daha da yukarıya çıkartalım arzusu içerisindeyiz. Hep beraber kenetlenip bu sene şampiyonluğu elde edelim inşallah. Kenetlen Samsun diyoruz. Samsunsporumuzun etrafında birlik beraberlik içerisinde imşaallah Süper Lig'e yürüyelim."

İLGİLİ HABERLER

Samsunspor finali seyircili oynamak istiyor

Samsunspor finali seyircili oynamak istiyor

Başkan Yüksel Yıldırım, Samsunspor Basketle bayramlaştı

Başkan Yüksel Yıldırım, Samsunspor Basketle bayramlaştı

Samsunspor'da Kubilay Şoku

Samsunspor'da Kubilay Şoku

Samsunspor, İzmir'e uçtu

Samsunspor, İzmir'e uçtu