Op. Dr. Ekrem Keskin - Karın Germe Estetiği Nedir?

Op Dr Ekrem Keskin - Karın Germe Estetiği Nedir

Düz ve gergin bir karın meydana çıkarmak için yapılan işlem karın germe estetiği olarak bilinir.

Karın bölgesinde deri fazlalığı, sarkmalar ve yağ fazlalığı olan kişilerde uygulanabilir. Cerrahi olarak yapılan germe işleminde yara ve dikiş izi minimum seviyededir. Hem kadınlarda hem de erkeklerde gerek görüldüğü durumlarda kolaylıkla uygulanabilir.

Op. Dr. Ekrem Keskin kimdir?

Op. Dr. Ekrem Keskin 1986 yılında İstanbul'da doğdu. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde eğitimini tamamlayarak Tıp Doktoru ünvanını aldı.

Aynı tarihte Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) tercihini plastik cerrahi bölümünden yana yaptı. Sınavda dereceye girip, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünü kazandı.

Uzmanlık eğitimi döneminde eğitim sürecinin bir bölümünde 2016 yılında Cleveland Clinic Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Cleveland, OHIO-ABD'de James Zins, MD ve Raffi Gurunluoglu, MD denetimi altında burun, yüz estetiği ve meme estetiği üzerine eğitim aldı.

5 yıl süren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası ihtisasını tamamlayarak Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu.

Op. Dr. Ekrem Keskin, halen Haydarpaşa Sultan Abdülhamit Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Uzman doktorluk görevinin ardından Kadıköy'deki özel muayenesinde muayane yapmakta ve ameliyatını Medicana Hastanesi ve Acıbadem Hastanelerinde yapmaya devam etmektedir.

Karın Germe Hangi Durumlarda Yapılır?

Karın germe ameliyatı günümüzde sıklıkla yapılan estetik işlemleri arasında yer alıyor. Karın bölgesinde yağ fazlalığı olanlarda, deri sarkması olanlarda, gergin ve düz bir karın sahibi olmak isteyenlerde yapılabilen bir işlemdir.Karın germe fiyatları sayesinde ihtiyaç duyan herkes rahatlıkla işlem yaptırabilir.

Karın Germe yöntemleri nelerdir?

Günümüzde uygulanan birden fazla karın germe estetiği yöntemi vardır. En sık uygulanan yöntem liposuction yöntemidir. Bu işlemin yanı sıra radyofrekans ile sıkılaştırma ve ultrason ile sıkılaştırma işlemi yer alıyor.Karın germefiyatları uygulanan yönteme göre değişebilir. Hastanın cilt yapısına ve kilo durumuna göre en uygun yöntem belirlenerek uygulama yapılabilir.

Karın Germe Estetik Fiyatları

Günümüzde daha fazla tercih edilmeye başlanan karın germe estetiğinin fiyatları da oldukça uygundur.Karın germe fiyatları, kişiden kişiye ve kullanılan yönteme göre değişkenlik gösterebilir. Genel olarak herkese hitap eden fiyatlar sayesinde ihtiyaç duyan bireyler işlem yaptırabilir. Genellikle hamilelik sonrasında ya da ilerleyen yaşa bağlı olarak gelişen deri sarkmaları sonucunda yapılabilen bir işlemdir.

Liposuction Nasıl Yapılır ve Neden İstenir?

Karın bölgesi germe işlemi için yapılan liposuction işlemi, küçük kesiler açılarak yapılan bir işlemdir.Liposuction fiyatları da diğer işlemlere oranla daha uygundur. İşlem esnasında parçalanan yağlar ince kanüller yardımı ile çekilerek vücuttan dışarı atılır. Lazer destekli yapılan yöntemlerde ışın kullanılarak yağların eritilme işlemi yapılır.

Liposuction Öncesi Hazırlık Detayları Nelerdir?

Liposuction işlemi öncesinde dikkat edilmesi gereken hazırlık süreci vardır. Sert ve esnek bir cilde sahip olunması gerekir. İşlem olacak hastanın dolaşım sistemi ile ilgili herhangi bir sorunu olmaması gerekir. Cerrahi bir işlem olduğundan dolayı kişinin sağlık durumunun yerinde olması gerekir. Her hastaya hitap edenliposuction fiyatlarısayesinde rahatlıkla işlem yaptırılabilir.

Liposuction Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Liposuction işlemi sonrasında sağlıklı beslenmeye önem verilmesi gerekir. Yaraların hızlı iyileşmesi için sigara ve alkolden uzak durulmalıdır. İşlem sonrasında ortalama 2 hafta kadar ağrı kesici ilaçlar alınabilir. Doktorun önerisine göre ilaçların alınması gerekir. İşlemden sonra iyileşme sürecinde fazla terlememeye özen gösterilmelidir.Liposuction fiyatları sayesinde herkes kolaylıkla hizmet alabilir.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Günümüzde hem erkeklerin hem de kadınların sıklıkla tercih ettiği burun estetiği, kemerli ve uzun burunlarda uygulanabiliyor.Burun estetiğifiyatları her hastaya uygun olacak şekilde sunuluyor. İşlem cerrahi olarak yapılan ve burnun yüz hatlarına en uygun olacak şekilde ortaya çıkartılmasını sağlayan işlemdir.

Burun Estetiği Kimler Olmalı?

Burun estetiğini, burnundan şekil ve yapı olarak memnun olmayan kişiler yaptırabilir. Kemerli burun sahibi olanlar, burun ucu düşük ya da uzun olanlar, burnunda asimetrik bozukluk olan kişiler rahatlıkla estetik olabilir.Burun estetiği fiyatları sayesinde ihtiyaç duyan her birey işlem yaptırabilir.

Burun Estetiği Fiyatları

Genel olarak herkese uygun olanburun estetiği fiyatları sayesinde ihtiyaç duyan kişiler rahatlıkla yaptırabilir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen burun estetiği, genellikle kadınlar tarafından yaptırılıyor. Fiyatlar uygulama yapan uzman doktor ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilir. Burun yapısı bakımından daha fazla işlem gerektiren kişiler için fiyatlar değişebilir.