HaberlerIsparta haberIsparta 32 Spor'a final maçı öncesi coşkulu uğurlama

Isparta 32 Spor'a final maçı öncesi coşkulu uğurlama

Isparta 32 Spor'a final maçı öncesi coşkulu uğurlama - Isparta haber

Misli.com 3. Lig Play-Off final maçında Isparta 32 Spor ile Bursa Yıldırımspor arasında oynanacak karşılaşma öncesinde Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, başkan yardımcıları ve sporseverler takımı uğurladı.


Eskişehir Yeni Stadyumu'nda 24 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00'de oynanacak karşılaşma öncesinde Isparta 32 Spor için belediye önünde uğurlama töreni düzenlendi. Törene Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve başkan yardımcıları ile taraftarlar katıldı. Belediye hizmet binası önüne gelen takım otobüsünü Belediye Başkanı Başdeğirmen ve taraftarlar karşıladı. Burada takımın final maçında başarılı olabilmesi için dua edildi.

"Amacımız şehrimizin ülke futbolunda söz sahibi olması"
Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Isparta 32 Spor'un bir yıllık büyük mücadelelerin ardından bugünlere geldiğini belirterek, "Bugün çok mutlu bir günün başlangıcı. Bir yıl boyunca çok büyük mücadelelerle alınan başarılarla bugünlere geldik. Yıllarca Bölgesel Amatör Lig'de oynadıktan sonra 3. lige ilk çıktığımız yılda 2. lig için finale kalmak çok şükür bize nasip oldu. Futbolcu arkadaşlarımız, teknik heyetimiz ve yönetimimiz buraya gelmek için çok mücadele verdi. Bizler de bize düşen görevi layıkıyla yerine getirdik. Amacımız şehrimizin ülke futbolunda söz sahibi olması ve 2. lige ve daha sonra süper lige çıkarak şehrimizi en iyi şekilde temsil etmesidir" dedi.

"Isparta, bu maçı ayakta izleyecektir"
Takımın başarmak için çalışacağını ifade eden Başdeğirmen, "Centilmenlik ölçülerinde başarmak için çalışacağız. Yensek de yenilsek de, şampiyon olsak da olmasak da biz Isparta'yız, Ispartasporluyuz. İnan ki canlı yayınlanacak bu maçı Isparta, ayakta izleyecektir. Arkanızda koskoca bir şehrin olduğunu, siz koştukça bizlerin coştuğunu bilin" diye konuştu.

"Takım yönetimine teşekkür ederiz"
Takım yönetimine de teşekkür eden Başdeğirmen, açıklamasını şu ifadelerle tamamladı:
"Atakan başkan çok büyük fedakarlıklarla bugüne gelmek için gecesini gündüzüne kattı. Takımı buraya kadar getirdiği için tekrar başkanımıza, yönetimimize ve futbolcularımıza, teknik heyetimize teşekkür ediyorum. Hayırlı yolculuklar, Allah selamet versin."
Başdeğirmen'in konuşmasının ardından takım otobüsü alkışlar ve tezahüratlarla Eskişehir'e uğurlandı.

İLGİLİ HABERLER

Aliağa Belediyesi Yaz Spor Okulları 21 Haziran'da başlıyor

Aliağa Belediyesi Yaz Spor Okulları 21 Haziran'da başlıyor

Başkan Yüce: "Bu proje bisiklet alanında Sakarya'nın ismini dünyaya duyuracak"

Başkan Yüce: "Bu proje bisiklet alanında Sakarya'nın ismini dünyaya duyuracak"

EURO 2020: Hırvatistan: 1 - Çekya:1

EURO 2020: Hırvatistan: 1 - Çekya:1

Hüsran... Tek gol... Sıfır puan

Hüsran... Tek gol... Sıfır puan

Filenin Sultanları, üst üste 3. kez dörtlü finalde

Filenin Sultanları, üst üste 3. kez dörtlü finalde