HaberlerSamsun haberTürk Hava Yolları Dünyanın En İyi Hava Yolu Şirketleri Arasında Yer Alıyor

Türk Hava Yolları Dünyanın En İyi Hava Yolu Şirketleri Arasında Yer Alıyor

Türk Hava Yolları Dünyanın En İyi Hava Yolu Şirketleri Arasında Yer Alıyor

Ülkemizin başkenti ve en gelişmiş şehirlerinden biri olan Ankara hava trafiği en yoğun şehirlerimizden biri olma özelliğine sahiptir.

Ankara eğitim, iş, tatil ve daha birçok farklı neden dolayısıyla her gün çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapar. Özellikle açılış dönemlerinde ve diğer yoğun dönemlerde Ankara uçuşları büyük ilgi görmekte olup uçak bileti bulmak zorlaşabilmektedir. Ayrıca bu dönemlerde Ankara uçak bileti fiyatları da normale oranla çok daha yüksektir.

Aymila Turizm kalitesi ile hizmet vermekte olan THY Ankara 0850 500 23 11 iletişim hattını arayan yolcular Ankara Esenboğa Havalimanı kalkışlı ve Ankara Esenboğa Havalimanı varışlı Türk Hava Yolları uçuşlarına ait bilet işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirler. Ankara Esenboğa Havalimanı'nın yoğunluğu nedeniyle her gün birçok farklı güzergaha çok sayıda uçuş düzenlenir.THY Ankara iletişim hattını arayan yolcular çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile yaptıkları görüşmelerde yolculuklarına ilişkin kalkış yeri, varış yeri, yolculuk tarihi, yolcu sayısı gibi bilgileri verirler. Müşteri temsilcisi yolcudan edinmiş olduğu bilgilere göre uygun olan uçuşları sistemde listeler ve müşteri ile paylaşır. Yapılan bilgilendirmelerin ardından yolcu tercih ettiği uçuşu müşteri temsilcisine bildirir ve bilet satın alım işlemleri gerçekleştirilir. Bu sayede Aymila Turizm THY Ankara iletişim hattını arayan yolcular tercih ettikleri günde ve saatte gerçekleşecek uçuşlara ait uçak biletini en uygun fiyat avantajından yararlanarak satın alabilirler. 

Ankara'ya ya da Ankara'dan farklı güzergahlara uçmak isteyen yolcular en uygun fiyatlı uçak biletlerine Aymila Turizm aracılığıyla ulaşabilirler. Ayrıca ileri tarihlerdeki yolculuklarını da THY Ankara iletişim hattında görevli müşteri temsilcileri aracılığı ile planlayabilir, bilet değişikliği, bilet rezervasyonu, bilet iptali gibi birçok farklı işlemi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirler. Bunun yanı sıra Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan diledikleri yere Ankara transfer hizmeti satın alma avantajından da yararlanabilirler.

Antalya Uçuşları Yaz Aylarında Yoğunlaşıyor

Antalya özellikle bahar ve yaz ayları ile birlikte hava yolu trafiği giderek yoğunlaşmaya başlayan ve çok fazla talep gören bir şehirdir. THY başta olmak üzere birçok hava yolu firması Antalya'dan yurt içi ve yurt dışı lokasyonlara karşılıklı sefer düzenlemektedir. Türk Hava Yolları Antalya Havalimanı'nı en yoğun şekilde kullanan hava yolu şirketlerinden biridir.THY Antalya  0850 500 23 11 iletişim hattını arayan yolcular Antalya varışlı ve Antalya kalkışlı uçuşlar hakkında bilgi edinebilir, uçak bileti satın alabilir, uçak bileti rezervasyonu ve uçak bileti ile ilgili diğer işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yaptırabilirler.

Akdeniz'in en güzel şehirleri arasında ilk sıralarda yer alan Antalya ülkemizin en gözde tatil beldelerinden biridir. Bu özelliği nedeniyle Antalya her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlar. Kara yolu ve deniz yolu ile de Antalya'ya ulaşım mümkün olsa da Antalya'ya gelen ziyaretçiler arasında en popüler olan ulaşım şekli hava yoludur. Özellikle yurt dışından Antalya'yı ziyarete gelen turistler için hava yolu ulaşımı en hızlı, güvenilir ve konforlu alternatiftir. THY Antalya 0850 500 23 11 iletişim hattını arayan yolcular yurt içi ve yurt dışı olmak üzere pek çok farklı güzergaha gerçekleştirilen uçuşlar hakkında bilgi alabilir ve uçak bileti işlemlerini gerçekleştirebilirler.

En Uygun Fiyatlı Uçak Biletleri Aymila Turizm'de

Türk Hava Yolları müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ile yalnız ülkemizde değil dünyada da bir numara olarak kabul edilmektedir. Türk Hava Yolları yurt içi ve yurt dışı toplamda ikiyüzden fazla destinasyona uçuş yapmaktadır. Türk Hava Yolları kalitesi ile Aymila Turizm avantajlarını bir araya getirmek ve en uygun fiyatlarla THY uçak bileti satın almak isteyenler 0850 500 23 11 numaralı iletişim hattından işlem yapabilirler. 

Aymila Turizm uçak bileti satış işlemlerinde yurt içi ve yurt dışı uçuş farkı olmaksızın 0 komisyon bedeli uygular. Çağrı merkezi müşteri temsilcileri kendilerini arayan yolcuların belirttiği tercihlere uygun olacak şekilde uçuş seferlerini filtreler, uçak bileti fiyatlarını karşılaştırır ve yolculara kendileri için en uygun uçuşların biletlerini avantajlı fiyatlardan alma imkanı sağlarlar. 

Çağrı merkezi müşteri temsilcileri kullandıkları gelişmiş sistemin filtreleme özelliği sayesinde yüzlerce farklı hava yolu tarafından gerçekleştirilen yurt içi ve yurt dışı uçuşları anında listeleyebilirler. Yolcular seçtikleri uçak biletini Aymila Turizm'in yüksek güvenlikli sistemlerini kullanarak saniyeler içerisinde satın alabilirler. Ödeme işlemlerinde en yüksek güvenliğin sağlanması için 128 Bit RapidSSL kullanılmakta olduğundan kullanıcıların uçak bileti satın alırken girdikleri kredi kartı bilgileri, banka bilgileri ve kişisel bilgiler yüksek standartlarla korunmaktadır. Güvenli ve kolay ödeme sistemleri aracılığı ile hızlı bir hizmet alan yolcular aynı zamanda Aymila Turizm'in uygun fiyat politikası sayesinde ekonomik açıdan da önemli bir avantaj elde etmektedirler.

 

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da inşaattan düşen işçi kurtarılamadı

Samsun'da inşaattan düşen işçi kurtarılamadı

Samsun'da doktora yumruklu saldırı

Samsun'da doktora yumruklu saldırı

Türkiye'yi yasa boğan Samsunlu Ecrin bebek olayında yeni gelişme

Türkiye'yi yasa boğan Samsunlu Ecrin bebek olayında yeni gelişme

Samsun'da mantar toplamaya giden kadın ölü bulundu

Samsun'da mantar toplamaya giden kadın ölü bulundu

Samsun'da ihbar polisi alarma geçirdi ama...

Samsun'da ihbar polisi alarma geçirdi ama...