HaberlerSamsun haberİyibirhost Türkiye'nin En Büyüğü

İyibirhost Türkiye'nin En Büyüğü

İyibirhost Türkiye'nin En Büyüğü

Alan adı barındırma hizmetlerinin sunulması aşamasında 80000'den fazla çözümü ile iyibirhost tercih ediliyor.

Alan adı barındırma hizmetlerinin sunulması aşamasında 80000'den fazla çözümü ile iyibirhost tercih ediliyor. Aynı zamanda müşterilerin veri korunumu, lisanslama ve depolama gibi sorunlarını çözmek noktasında hizmetlerini sürdüren en hızlı büyüyen yazılım şirketi olarak ön plana çıkıyor. Müşterilerin yazılım alanında ihtiyaç duydukları en iyi çözümleri bu firmadan temin edebilirsiniz.

Wordpress hosting kiralama başta olmak üzere aynı zamanda farklı yönelimlerin yansıması olarak veri depolama çözümleri iyibirhost ile sizlere geliyor. Bu firma alan adı barındırmasının yanı sıra aynı zamanda e posta çözümleri, SSL sertifika çözümleri gibi internet sitelerinin ihtiyaç duyacağı birçok hizmeti sizlere sunuyor. Günümüzde Türkiye'nin en beğenilen teknoloji çözümlerini bu internet sitesi ile elde edebilirsiniz.

İyibir Host Hizmetleri

Temel olarak alan adı barındırmanın yanı sıra aynı zamanda alan adı satışı, veri depolama hizmetleri, sunucu hizmetleri, e posta hizmetleri, güvenlik hizmetlerinin yanı sıra lisans alma işlemleri için de iyibirhost'u tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaları ile hızlı geri dönüt veren firma aynı zamanda müşterilerin teknik alt yapı sorunlarının giderilmesi aşamasında en başarılı çözümleri sizlere sunar.

Son yıllarda ortaya çıkan kurumsal ya da bireysel ihtiyaçların temini aşamasında en iyi yazılım ve donanım hizmetlerini iyibirhost ile elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bu tür hizmetlerin sunumu sayesinde ihtiyaç duyduğunuz çözümleri uygun maliyetler ile elde edebilmek mümkün oluyor.

Hosting Hizmetleri

2009 yılında kurulduğu günden bu yana birçok etkin çözümü ile ön plana çıkan iyibirhost esas olarak birçok hosting çözümünü sizlere sunarak en iyi deneyimi yaşamanıza imkân tanır. Sadece 2020 yılı itibarı ile bir yılda 80000 hosting çözümü ile bu firma işletmelerin internet sitesi çözümlerini sunuyor.

Bu tür hizmetlerin temini aşamasında SSD diskler üzerinden hizmet veren firma aynı zamanda E5 işlemciler ile en hızlı hosting çözümlerini sizlere vaat ediyor.Bireysel hostingya da kurumsal hosting çözümleri aşamasında firmanın sağladığı hizmetleri tercih edebilirsiniz. Türkçe dil imkânı ve çok sayıda web script kullanımı imkânı yine firmanın sizlere sunduğu avantajlar arasında bulunuyor. Özellikle son yıllarda daha yönetilebilir hosting alanlarının tercihi aşamasında müşteri beğenisi aşamasında tercih ediliyor.

Domain Tescili İşlemleri

Alan adı satın almak internet sitelerinin kurulumu aşamasında ön plana çıkar. İyi bir alan adı aynı zamanda müşterilerin internet sitelerini bulmasını kolaylaştırır. Alan adı satın almak ve aynı zamanda alan adını barındırmak için de hizmet sunan iyibirhost internet sitesi sizlere en uygun çözümleri sunuyor.

İyibirhost çözümleri ile com ya da diğer pahalı alan adı çözümlerini en düşük ücretlere temin edebilirsiniz. Kamu ya da özel firmaların ihtiyaçlarının karşılanması aşamasında müşteri odaklı çalışmaları ile ön plana çıkan firma hali hazırda 190000 farklı alan adı satışı yapmış bulunuyor. Basit transfer ve yönlendirme hizmetlerinin yanı sıra aynı zamanda whois gizleme gibi özellikleri ile bu firma hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

SSL Sertifika Hizmetleri

Genel olarak SSL sertifika hizmetlerinin sunulması ile birlikte internet sitesini kullanan insanların bilgilerinin korunması sağlanır. Bu tür hizmetlere gerek kamu kurumlarının gerekse de özel firma ya da kurumların ihtiyacı bulunur. Bu tür sertifika yöntemlerinin kullanılması ile birlikte aynı zamanda web sitesine yapılan siber saldırıların tespiti ve önlenmesi mümkün olur.

Aynı zamanda bu tür sertifika kullanımı ile birlikte güvenlik dışında verilerin şifrelenmesi sayesinde verilerin başkalarının eline geçmesinin önü kapatılmış olur. Binlerce SSL sertifika hizmetinin yanı sıra web sitelerinin güvenliğinin arttırılması aşamasında yeni yöntemler için bu firmadan hizmet alabilirsiniz.

Sanal Sunucu Hizmetlerinin Verilmesi

Firma aynı zamanda sanal sunucu kiralama hizmetlerini sunar. Sanal sunucular daha güvenli ve daha yönetilebilir alanların oluşturulması aşamasında tercih edilir.Sanal sunucu kiralama hizmetlerinin etkin yönetimi sayesinde farklı işletim sistemlerinin birlikte kullanımı mümkün olur. Aynı zamanda bu tür hizmetlerin temini aşamasında iyibirhost sizlere güvenlik detayları noktasında da hizmetler sunar.

Genel olarak sunucu kiralama hizmetlerini güvenle bu firmadan temin edebilirsiniz. Aynı zamanda firma müşteri odaklı çalışmaları kapsamında dedicated server ve benzeri hizmetleri sunarak en iyi sunucu kiralama çözümlerini ortaya koyar. Siz de işletmenizin ya da internet sitenizin ihtiyaçlarının temini aşamasında en uygun maliyetli çözümleri bu şekilde elde edebilirsiniz.

Diğer hizmetler

Firmanın sunduğu diğer hizmetler kapsamında e posta hizmeti de bulunuyor. Bu tür hizmetler sayesinde kurumsal e posta çözümlerin temini sağlanmış olur. Bunun yanı sıra aynı zamanda e posta hizmetlerinin yanı sıra kurum lisans çözümlemeleri aşamasında yine hizmet alabilirsiniz. Bu tür hizmetlerin temini aşamasında en uygun fiyatları sağlayabilirsiniz. Veri merkezi danışmanlık hizmetleri kapsamında neye ihtiyacınız olduğunu tam olarak ortaya koymak mümkün olur. Gerek kurumsal gerekse de bireysel ihtiyaçların çözümü sayesinde hizmetlerin güvenle alınması mümkün olur.

Bu tür hizmetlerin sunumu aşamasında 7 gün 24 saat müşteri desteği almak için firmayı tercih edebilirsiniz. Firma satış süreci sonrasında da sizlere yardımcı olmak için her zaman ulaşılabilir bir yapıya sahiptir. Son zamanlarda bu tür hizmetlerin temini aşamasında en başarılı çözümleri firmadan alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sunulan hizmetlerin kalitesi açısından kurumsal ya da bireysel ihtiyaçların karşılanması mümkün olur. En başarılı web çözümleri bu firmada bulunur. https://www.iyibirhost.com.tr/  adresinden hizmet alabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da inşaattan düşen işçi kurtarılamadı

Samsun'da inşaattan düşen işçi kurtarılamadı

Samsun'da mantar toplamaya giden kadın ölü bulundu

Samsun'da mantar toplamaya giden kadın ölü bulundu

Samsun'da denize giren genç boğuldu

Samsun'da denize giren genç boğuldu

Samsun'da anne çocuğunu son anda kurtardı

Samsun'da anne çocuğunu son anda kurtardı

Samsun'da 3. kattan düşen çocuk ağır yaralandı

Samsun'da 3. kattan düşen çocuk ağır yaralandı