HaberlerSamsun haberAsker Kıyafetleri Üreticisi Raff Military Textile

Asker Kıyafetleri Üreticisi Raff Military Textile

Asker Kıyafetleri Üreticisi Raff Military Textile

Asker kıyafeti günümüzde tekstil sektörü açısından son derece önem arz etmektedir.

Hem kumaşların kalitesi hem de gerekli materyallerin temin edilebilme zorluğu dolayısıyla rekabet edilmesi zor bir sektördür. Türkiye üzerinde askeri kıyafet imalat ve satışını en doğru şekilde yerine getirebilen sınırlı sayıda firma bulunmaktadır. Raff Military Textile ise 50 yıla yakın üretim tecrübesi ile bu firmalar arasında potansiyeli en yüksek üretici olmaktadır.

Raff Military tam anlamıyla sektöründe uzmanlaşmış ve diğer sektörlerinde kendi pazarında gelişmesinde rol oynamıştır. Bunun sebebi ise firmanın kendini geliştirerek kapsam alanına diğer tekstil ürünlerini de dâhil etmesidir.https://www.raff.com.tr/urunlerimiz/asker/ sayfasını incelediğiniz takdirde bünyesinde bulunan ürünlerin çeşitliliği sizi oldukça etkileyecektir. Oldukça zor bir pazara sahip olan bu sektörü başarıyla icra eden Raff Military Textile, sizlere asker kıyafetinden başlayarak itfaiyeci kıyafetlerinde kadar çok yönlü kurumsal üniforma tedariği sunmaktadır.

Piyasada bulunması zor materyalleri kendi himayesindeki fabrikalarda ve son teknoloji makinelerin desteğiyle üreten Raff, böylece müşterileri gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Dünya genelinde askeri kıyafet ve polis kıyafetleri tedariği konusunda zorlanan ülkeleri, hızlı teslimat garantisi ile ihracat yaparak yardımcı olmaktadır. Raff Military Textile 'ın diğer bir sitesi olanhttps://www.askerigiyim.com/urunlerimiz/polis/'den polis kıyafetleri ve polis malzemeleri ürünlerini inceleyebilirsiniz. Yakından incelediğiniz zaman geçmişten günümüze birçok ülkeye yüksek rakamlarda ihracat yaptığını görmek mümkündür.

Yoğunlukla ihracat yaptığı bölgeler arasında Orta Doğu, Afrika ve Balkan ülkeleri bulunmaktadır. Sağladığı müşteri memnuniyeti sayesinde müşterileri ile sürekliliğe dayanan ilişkiler de kurmuştur. Günümüze bakıldığında yıllardır askeri kıyafet ve malzeme ihtiyaçlarını Raff Military Textile desteğiyle sağlayan ülkeler bulunmaktadır. Bu durum Raff Military'nin özellikle Afrika 'da popülaritesinin artmasına neden olmuştur. Gabon, Senegal, Mali, Kongo, Somali ve Benin ülkeleri Raff Military 'nin devamlı ihracatını sürdürdüğü ülkelerin başlıcalarıdır.

Sektöründe böyle bir başarıya sahip olan Raff Military Textile 'ı web sitesinden daha detaylı incelemek mümkündür. Hemen şimdiraff.com.tr girerek modelleri inceleyebilir ve üretim aşamaları hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da inşaattan düşen işçi kurtarılamadı

Samsun'da inşaattan düşen işçi kurtarılamadı

Samsun'da mantar toplamaya giden kadın ölü bulundu

Samsun'da mantar toplamaya giden kadın ölü bulundu

Samsun'da denize giren genç boğuldu

Samsun'da denize giren genç boğuldu

Samsun'da anne çocuğunu son anda kurtardı

Samsun'da anne çocuğunu son anda kurtardı

Samsun'da 3. kattan düşen çocuk ağır yaralandı

Samsun'da 3. kattan düşen çocuk ağır yaralandı