HaberlerSamsun haberHotmail Hesap Açma İşlemi

Hotmail Hesap Açma İşlemi

Hotmail Hesap Açma İşlemi

Ücretsiz bir şekilde e-posta hizmeti sağlaman Hotmail, 1995 yılı itibariyle kurulmuş özel bir uygulamadır.

En eski e-posta platformları arasında yer alan Hotmail, sonraki süreçte Outlook platformuyla birleşmiştir. Günümüz koşullarındaHotmail giriş işlemlerinin aktif olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Çünkü bu platform Outlook ile birleştikten sonra da aynen kullanılmaya devam etmiştir.

Hotmail ile Outlook birleştikten sonra Hotmail uzantılı olan e-posta adresi aynen kullanılmaya devam etmektedir. Bundan dolayı da son zamanlarda Hotmail platformunun son derece popüler olduğunu da ifade etmek mümkün olmaktadır. Şayet Hotmail hesap açma işlemine dahil olursanız siz de @hotmail uzantılı olan bir hesaba da sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz olarak e-posta hizmeti sunmak konusunda iddialı bir platform olan Hotmail, geniş kapsamlı bir e-posta hizmetinin adresi konumunda yer almaktadır. Bundan dolayı da son zamanlarda pek çok kullanıcı @hotmail uzantılı hesap açmak konusunda talepte bulunmaktadır. Üstelik Hotmail platformunda hesap açmak son derece pratik bir şekilde yapılabilmektedir.

Hotmail Neden Tercih Ediliyor?

Hotmail ücretsiz olarak e-posta hizmeti sunabilen bir platform olduğu için  her zaman popülerliğini korumaktadır. Özellikle e-posta hesabı açmak istediğinizde pratik bir uygulama karşınıza çıkacaktır. Bunun için ilk önce Hotmail platformunun web sayfasına giriş yapmalısınız. Sonrasında karşınıza çıkan formu doldurmalısınız. Devamında karşınıza ''yeni e-posta edinin'' sekmesi çıkacaktır. Bu sekmeyi işaret ettikten sonra Outlook uzantılı bir hesabınız varsa Hotmail uzantılı bir hesaba çevirebilirsiniz.

Hotmail hesabı açmak istediğinizde karşınıza çıkan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız şarttır. Hesap açmak konusundaki formu doldurduktan sonra artık ücretsiz bir şekilde kendinize ait bir e-posta hesabına da sahip olursunuz. Üstelik artık hesabınızın uzantısı da @hotmail şekilde olacaktır. Ayrıca Hotmail hesabı açtığınız zaman buradaki hesabınızı aktif bir şekilde Microsoft hesabında da kullanabilirsiniz.

Hotmail.com her zaman popülerliğini korumayı başaran özel bir e-posta platformudur. Ücretsiz bir şekilde e-posta hizmeti sağlayan bu platform her zaman yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Bununla birlikte yeni nesil teknolojilerle de desteklenen Hotmail.com adresi, güvenli bir e-posta servisi olarak da dikkatleri üzerine çekmektedir.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da patpat devrildi: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'da patpat devrildi: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'da zincirleme trafik kazası: 3 yaralı

Samsun'da zincirleme trafik kazası: 3 yaralı

Samsun'da kamyon devrildi: sürücüsü ağır yaralandı

Samsun'da kamyon devrildi: sürücüsü ağır yaralandı

Samsun'da 5 yıldır aidatlarını ödemeyen 34 doktora icra

Samsun'da 5 yıldır aidatlarını ödemeyen 34 doktora icra

Samsun'da geri manevra yapan sürücü yayaya çarptı

Samsun'da geri manevra yapan sürücü yayaya çarptı