HaberlerSamsun haberTüm Türk Kripto Borsalarını Bir Araya Toplayan Platform: 21 Milyon

Tüm Türk Kripto Borsalarını Bir Araya Toplayan Platform: 21 Milyon

Tüm Türk Kripto Borsalarını Bir Araya Toplayan Platform: 21 Milyon

Günümüzde hem ulusal hem uluslararası anlamda oldukça fazla kripto para borsası bulunuyor ve bu borsaların hepsinin takibinin yapılması oldukça zor.

Ayrıca günümüzde çok fazla sayıda kripto para birimi de bulunuyor ve bu kripto paraların azımsanmayacak çoğunluğu Türk kripto para borsalarında listeleniyor.21 Milyon adlı web sitesi ise yatırımcıların hem Türk kripto para borsalarını hem de borsalarda listelenen kripto para birimlerini tek bir platform altında topluyor.

21 Milyon Nedir?

21 Milyon, kripto para birimlerinin fiyatlarını Türk Lirası bazında bir arada görebileceğiniz, tüm borsa paritelerini bulabileceğiniz, Türkiye'de yer alan kripto para borsalarının verilerine anlık olarak erişebileceğiniz ve kripto para borsalarının karşılaştırmasını yapabileceğiniz bir platform olarak nitelendirilebilir.

Bunlara ek olarak kullanıcılar 21 Milyon sayesinde gündemin önemli haberlerine ve önemli gelişmelere ulaşım sağlayarak yatırım stratejilerini şekillendirebiliyor.

Ayrıca 21 Milyon'da fiyatlar Türk Lirası üzerinden kullanıcılar ile paylaşılıyor. Bu da kripto para birimlerini TL bazında takip etmek isteyen kullanıcılar için büyük kolaylık sağlıyor. Çünkü benzer platformlar genellikle dolar bazında veri sağlıyor ve bu da TL takibinde çeşitli sorunların yaşanmasına sebep olabiliyor. 21 Milyon böylece bir problemi daha çözmüş oluyor.

21 Milyon'un Avantajları

21 Milyon'da şu anda 13 adet Türk kripto para borsası ve 103 adet kripto para birimi bulunuyor. Yapılan açıklamalara göre ilerleyen zamanlarda platforma daha fazla sayıda Türk borsası ve kripto para biriminin eklenmesi planlanıyor.

 

Buna ek olarak kripto para borsalarına "21 Milyon Puanı" adı verilen bir puanlama da yapılıyor. Yapılan açıklamalara göre bahsi geçen puanlama, 21 Milyon ekibi tarafından tamamen nesnel kriterler gözetilerek yapılıyor. 21 Milyon hesaplamayı baz alırken; platformun kuruluş yılı, şirket bilgileri ve açık adresi, mobil uygulamaları (IOS/Android), güvenlik (2FA vs gibi), sosyal medya takipçi sayıları, aylık ziyaretçi sayıları ve Alexa TR değerleri gibi çok sayıda tarafsız kriter kullanıyor. Belirlenen kriterler doğrultusunda ise puanlama her 3 ayda bir güncelleniyor.

Ayrıca yapılan açıklamalara göre göre çok yakında 21 Milyon'un uygulaması AppStore ve Play Store'da yer alacak. Böylece kullanıcılar 7 gün 24 saat istedikleri yerden kripto para borsalarının, kripto para birimlerinin ve önemli gelişmelerin takibini yapabilecek. 

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da dönüş yolunda facia: 3 ölü, 2 ağır yaralı

Samsun'da dönüş yolunda facia: 3 ölü, 2 ağır yaralı

Samsun'da çifte cinayet

Samsun'da çifte cinayet

Samsun'da 20 yaşındaki genç intihar etti

Samsun'da 20 yaşındaki genç intihar etti

Samsun'da 6 ilçe için kuvvetli yağış uyarısı

Samsun'da 6 ilçe için kuvvetli yağış uyarısı

Ordu'da silahlı çatışma : 2 ölü, 3 yaralı

Ordu'da silahlı çatışma : 2 ölü, 3 yaralı