Afro Dalgası Modelleri

Afro Dalgası Modelleri

Saç modelleri gündeme geldiği zaman Afro dalgası her zaman popüler olan saç modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Saç modelleri gündeme geldiği zamanAfro dalgası her zaman popüler olan saç modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Afro dalgası, genellikle yabancı uyruklu (Afrika'lı) kadınlarda sıkça görüp, muhakkak hepimizde ne kadar güzel saçları var dedirten perma gibi kabarık ve sık saç modelidir. Bu saç modeli zenci diye hitap edilmekte olan, özellikle siyahi tene sahip insanlarda uzun zamanlardır hep görülmektedir.

Afro dalgası yapan bir kuaför uzmanı ile görüşüp bu modeli yaptırmaya karar verdiğiniz zaman, ilk olarak yapımında uzun süre sabretmeniz gerekebilir.Afro dalgası nasıl yapılır?Kişinin saçları ince ince balıksırtı örgü tabiri örülür ve her örgü tanesine saç eklenir. Eklenen saçlar karma renkler ya da seçtiğiniz bazı bölgelere farklı renk olarak işlem görebilir. Bu nedenle ilk maliyeti soruluyor.Afro dalgası fiyatbilgisi almak İçin öncelikle bu işlemi gerçekleştirecek kuaför bulduktan sonra beğendiğiniz uzunluk ve renklerde uzmana danışmalısınız

Zenci Örgüsü Neden Çok Tercih Ediliyor?

Afrika örgüsü diye de hitap edilmekte olunan bu örgü, sürekli saç temizliği ve bakımında zapt edilemeyecek kadar zorlu saçları sık bir örgü ile örüp uzun süre bu dertten kurtarılabiliyor. Afrika halkı yerleşik bir hayata sahip olmadığı ve su bulmakta zorlandıkları için, temizliklerine istedikleri özeni gösteremiyorlar.Zenci örgüsüneden tercih edilir sorusuna şu zamana göre estetik görüntüsü İçin demek mümkündür.

Hem estetik hem de dikkat çekici bir yapıya sahip olması günümüzde trend hale gelmiş ve ekstra saç ekleyerek boyutu ayarlanabilir şekilde tercih edilir olmuştur.Zenci saç örgüsü, istenilen boyut ve ek renkler ilave edilerek örülebilir. Sadece kadınların değil, erkeklerinde ilgi odağındadır.Zenci örgüsü erkekmodelleri de mevcuttur.Zenci örgüsüneden tercih edilir? Gerek estetik duruşu gerekse zor ve baskın saçları zapt etmek adına, saç uzun süre müdahale gerektirmeyeceği için yoğun bir talep haline gelmiştir.

Afrika Örgüsü Nasıl Yapılır?

Afrika örgüsü erkek ve kadınlarda sıklıkla görür olduğumuz bir trend olarak karşımıza çıkmıştır.Afrika örgüsü, balıksırtı örgüsü dediğimiz tabir ile küçük ve çok sık bir doku ile saçı tek tek örmektir. Bu işlem uzun bir emek ve sabır istemektedir.Afrika örgüsü fiyat alabilmek için muhakkak bu işin uzmanına danışmalısınız. Sık örgüden oluşanAfrika örgüsü, uzman kuaför tarafından saçlarınız ve istenilen model incelendikten sonra duruma uygun bir fiyat verebilirler.Afro dalgası son zamanlarda ülkemizde de sıklıkla tercih edilen saç modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

İLGİLİ HABERLER

Mustafa Demir'den Samsun Sporuna bir darbe daha

Mustafa Demir'den Samsun Sporuna bir darbe daha

Meteorolojiden Samsun için uyarı

Meteorolojiden Samsun için uyarı

Samsun Valisi Dağlı açıkladı: İdari izinliler

Samsun Valisi Dağlı açıkladı: İdari izinliler

Samsun kara teslim

Samsun kara teslim

Samsun'da cinayet

Samsun'da cinayet