Vakum Pompaları Nedir ve Ne İşe Yarar?

Vakum Pompaları Nedir ve Ne İşe Yarar

Otogaz sektörü içerisinde güçlü örneklerden biri olarak bilinen markalar arasında kendini gösteren marka 2A Mühendislik markasıdır.

Sektöre uzun yıllar boyunca sağladığı emekleriyle, kattıklarıyla birlikte enerji sektörü içerisinde bilinen büyük adımlara, teknoloji ile birleşimi sayesinde oldukça ciddi adımlar atmıştır. Günümüzde en iyi şekilde güvenli bir yapı halinde istasyon ekipmanlarından tutun da elektrik motorlarına, vakum ve kompresörlere kadar pek çok üretim konusunda da güçlü bir firma olarak tanınır, bilinir. Buna göre2A Mühendislik bugün LPG dünyasında istasyonlarla ilgili olarak büyük adımlar atmış, Türkiye'de tanınır olan iyi firmalar arasındadır.

LPG doldurma istasyonlarında, benzin yakıt türüne rekabetçi bir şekilde geliştirilmiş ve LPG tankları olan araçlarda oldukça fiyat performans sağlayan LPG'lerin istasyonları olarak bilinendispenser hem tek hem de çift taraflı çalışabilir şekilde üretiliyor. Bununla beraber hem kasa yapısı hem de çeşitli yönetmeliklere uygunluğuyla beraber istediğiniz, aradığınız gibi bir dispenser olarak bildiğimiz dağıtıcıdan faydalanabilirsiniz.

10 bar basınç altında çalışan LPG dispenserleriyle birlikte en iyi şekilde hem sayacın hem de araç deposuna giden hortumun sabit hacimde olmasıyla istediğiniz metre ölçüsünde de üretimlerinden faydalanabilirsiniz. Buna göre de özel üretimleri sağlanarak dilediğiniz şekilde tek veya çift taraflı şekilde de kullanabilirsiniz.

LPG gazının çekimi ile ilgili vakum gücünün de yüksek olması konusundavakum pompaları önem arz ediyor. Sektörde LPG'nin kullanıldığı birbirinden farklı çeşitli alanlarda bu pompalar sayesinde doğrudan sıvılaştırılmış gazın çekimi sağlanırken istenilen yerlere aktarımı, tank çeşitlerine de aktarımı gibi konularda fayda görebilirsiniz.

Bugün birbirinden farklı amaca hizmet ederken temelde LPG dünyasında ürünleriyle beraber pek çok istasyon kurulumunda, vakum pompası veya elektrik motor üretimlerinde de ihtiyacınız olacak olan şirket 2A Mühendislik şirketidir. Bununla ilgili olarak aradığınız pek çok şeyi bulacağınız kdar şirketin alternatif yakıt sistemlerinde sunduğu araba tankından tutun da LPG kiti gibi pek çok özellikli paketlerine kadar çok şeye ulaşabilirsiniz. LPG'nin ülkemize gelmesi sayesinde teknoloji ile birleşmesi artık son 10 yıl içerisinde LPG'nin gücünü ortaya koyduğu gibi araçlarda da çok büyük değişimleri en iyi şekilde getirmiştir.

İLGİLİ HABERLER

Mustafa Demir'den Samsun Sporuna bir darbe daha

Mustafa Demir'den Samsun Sporuna bir darbe daha

Samsun Valisi Dağlı açıkladı: İdari izinliler

Samsun Valisi Dağlı açıkladı: İdari izinliler

Meteorolojiden Samsun için uyarı

Meteorolojiden Samsun için uyarı

Samsun kara teslim

Samsun kara teslim

Samsun'da cinayet

Samsun'da cinayet