Polisten uyuşturucu, hırsızlık ve kalpazanlığa darbe

Polisten uyuşturucu, hırsızlık ve kalpazanlığa darbe - Tekirdağ haber

Tekirdağ'da Polis Ekipleri başarılı çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek uyuşturucu, hırsızlık ve kalpazanlığa darbe vurdu.


Olay Saray ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekipleri Pazar günü gerçekleştirdikleri asayiş uygulamasında şüphe üzerine durdurdukları 34 NS 4657 plakalı araç içerisinde bulunan E.Ö. ve A.A. isimli şüphelilerin üzerinde yaptıkları aramada 3 fişek eroin maddesi ve 1 adet sahte 200 TL'lik banknot ele geçirdiler.
Gözaltına alınarak emniyete götürülen şüphelilerin sorgusunda uyuşturucuyu ve parayı G.U. isimli şahıstan aldıklarını beyan etmeleri üzerine ekipler "Gecikmesinde Sakınca Bulunan Hal Kapsamında" G. U. isimli şüphelinin kullandığı kiralık araç ve ikametinde yaptıkları aramada 3 adet kuru sıkı tabanca, 1 adet oluklu bıçak, 72 fişek eroin maddesi, 37 gram poşetlenmiş eroin maddesi, 3 gram metamfetamin maddesi, 1 paket sarma kağıdı, 1 adet hassas terazi, 2 rulo paketlemek için kullanılan alüminyum folyo, 21 adet 200 TL'lik sahte banknot, 4 adet çalıntı kaydı bulunan elektronik asansör kartı ele geçirdiler.
Gözaltına alınan G.U. isimli şüpheli ve üzerilerinde eroin maddesi ve sahte para bulunan E.Ö. , A.A. ile birlikte 3 şüpheli emniyette ki işlemlerinin ardından Uyuşturucu Ticareti, Uyuşturucu Kullanmak, Parada Sahtecilik ve Evden Hırsızlık suçundan mahkemeye sevk edildiler. Mahkemeye çıkarılan zanlılardan G.U. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da Bu Kadar Kötüsü Yaşanmamıştı

Samsun'da Bu Kadar Kötüsü Yaşanmamıştı

Samsun ve bölgeye 'aşırı' soğuklar geliyor

Samsun ve bölgeye 'aşırı' soğuklar geliyor

Samsun'da bir genç daha kendini vurdu

Samsun'da bir genç daha kendini vurdu

Samsun'da ekmeğe yüzde 25 zam

Samsun'da ekmeğe yüzde 25 zam

Samsun'da 13 araç birbirine girdi: 3 kişi yaralandı

Samsun'da 13 araç birbirine girdi: 3 kişi yaralandı