My Hero Academia İzle

My Hero Academia İzle

Anime İzle Death Note İzle

My Hero Academia Türkçeye kahramanlık akademim olarak çevrilebilir. Horikoshi tarafından yazılmış olan bu Manga serisi içerisinde süper kahramanların bulunduğu bir fantezi dünyası sunar. Maceraya dönük bir yapısının olması zamanla bir dergi kültürünün oluşmasına kaynaklık etmiştir. İlk defa 2016 yılının nisan ayında sezona girmiş bir televizyon serisi halinde yayınlanmış olan bu Manga ikinci sezonunu 2017 yılında 3. Sezonunu 2018 nisan ayında 4.sezonunu 2019 ve 2020 yıllarında ortak olarak ele almış ve son olarak 5.sezonunu 2021 Mart ayında gösterime girmiştir. Yeni bir sezon olan 6. sezonu ile geri dönüş yapabileceklerini söylemektedir. En iyi Manga ödüllerine layık görülerek dünya çapında çok sayıda ödül almıştır. Bu animasyon filminiMy Hero Academia izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.

My Hero Academia

My Hero Academia konususüper güç olarak adlandırılan kahramanların bulunduğu bir evrende her ne kadar herhangi bir olağanüstü gücü olmasa da başkahraman olan Izuku Midoriya sürekli olarak kendisini bir süper kahraman olarak görmektedir. Baş karakterin yaşamış olduğu maceralar tuhaflıkları yanı sıra gülünç durumlar ilginç etkileyici macera sahneleri ile anime içerisinde kendini gösterir. 32 cilt halinde yayınlanmış olan bu anime bones animasyon şirketi tarafından yayıma konulmuştur.

Ölümün Gölgesi: Death Note

Bu seriye benzeyen bir başka fantastik-kurgu iseDeath Note'dir. 2016 yılında ilk defa yapılmış ve girmiş olan bu anime serisi Japon kökenlidir. Özgü ve fantastik bir dünyada kurgulanması bulunan bu anime yapımı daha çok gerilim ve fantastik öğeler içerir. Netflix platformuna Death noteanime izle seçeneği de sunulmuştur. Türkçe karşılığı ölüm notu olarak geçmektedir. Tsugumi Ooba iyi tarafından yazılarak yayınlanmıştır. Başlangıçta resimleri yapılmış ve Manga dergisinde yayınlanmıştır.

Baş karakter 17 yaşındaki bir lise öğrencisidir. Şinigami tarafından yere düşürülen ve içerisinde doğaüstü güçlerini yer aldığı bir defteri bulur. Baş karakter olan Light Yagami, bu defter ile kendisini yeni dünyanın tanrısı ilan eder hayatında var olan ve yüzünü tanıdığı her kişiyi öldürebilme yeteneği sunulur. Animasyon serisine ulaşabilmek içinDeath Note izle yazarak aratabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da velilerden geçici taşınma isyanı

Samsun'da velilerden geçici taşınma isyanı

Samsun Limanındaki gemide kendini astı

Samsun Limanındaki gemide kendini astı

Samsun B.B. Başkanı Demir'den 'Nuri Asan Tesisleri' açıklaması

Samsun B.B. Başkanı Demir'den 'Nuri Asan Tesisleri' açıklaması

Samsunspor Taraftarlarından Mustafa Demir'e Zehir Zemberek Tepki

Samsunspor Taraftarlarından Mustafa Demir'e Zehir Zemberek Tepki

Samsun'da okullara bir günlük kar tatili

Samsun'da okullara bir günlük kar tatili