ERLER TEKSTİL, TEXWORLD PARIS'TE

ERLER TEKSTİL, TEXWORLD PARIS'TE

Erler Tekstil, dünyanın dört bir yanından tekstil ve kumaş üreticilerini bir araya getiren Texworld Paris'e katılmaya hazırlanıyor.

Parc des Expositions du Bourget'te gerçekleştirilecek üç günlük fuarda Erler Tekstil, yeni sezon ürünlerini HALL 4 / F-058 standında sergileyecek.

Dünyanın en büyük fuar organizatörlerinden olan Messe Frankfurt'un modanın başkenti Paris'te yılda iki kez gerçekleştirdiği Texworld Evolution Paris, 2022 yılının ilk edisyonunu 7- 9 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleştirecek. Organizasyonun en güçlü ayağı olan ve dünyanın dört bir yanından tekstil ve kumaş üreticilerini bir araya getiren Texworld Paris'in Türk katılımcıları arasındaErler Tekstil de bulunuyor.

İstanbul Ticaret Odası (İTO) organizasyonuyla Texworld Paris'e katılan Erler Tekstil, fuar boyunca yer alacağıHALL 4 / F-058 standında, yeni sezon kumaşlarını sektör profesyonellerinin beğenisine sunacak. Türk hazır giyim sektörünün köklü kumaş tedarikçilerinden olan Erler Tekstil, Paris'te başta dijital baskılı kumaşlar olmak üzere ürün yelpazesinde bulunan tamamen yerli üretim jakar, brokar, kesme şifon, yakma şifon, kesme organze ve yakma organze ağırlıktaki kumaş koleksiyonlarını sergileyecek. Daha önce birçok uluslararası fuara katılarak ihracat olanaklarını artıranErler Tekstil, ilk kez katılacağı Texworld Paris'te yeni iş birlikleri ve bağlantılar ile küresel pazarla ilişkilerini geliştirmeyi hedefliyor. Erler Tekstil, bugüne kadar aralarında Almanya, Fransa, Bulgaristan, Irak, İran'ın da bulunduğu birçok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine döviz girdisi sağladı.

ERLER TEKSTİL, TEXWORLD PARIS'TE

Texworld dışında hazır giyim tedarikçilerine yönelik Apparel Sourcing, modayla ilgili teknolojik çözümlere odaklanan Avantex ve deri tedarikçilerini kapsayan Leatherworld fuarlarından oluşan Texworld Evolution Paris, bu sene farklı ülkelerden gelen yaklaşık bin 500 katılımcıya ev sahipliği yapacak. Türkiye dışında Japonya, Güney Kore, Hindistan, Bangladeş ve Çin gibi güçlü tekstil ülkelerinden gelen üreticilerin yer alacağı fuarda, 2023 İlkbahar-Yaz sezonuna yönelik üretilen kumaşların yanında çeşitli tekstil ürünleri ve aksesuarlar yer alacak. Sergi dışında çeşitli şovlar, tematik forumları ve sezon trendlerine yer verecek olan Texworld, hem kumaş üreticileri açısından hem de hazır giyimciler açısından dünyanın en önemli fuarlarından biri kabul ediliyor.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'a kar geliyor

Samsun'a kar geliyor

Samsun'da velilerden geçici taşınma isyanı

Samsun'da velilerden geçici taşınma isyanı

Samsun Limanındaki gemide kendini astı

Samsun Limanındaki gemide kendini astı

Samsun B.B. Başkanı Demir'den 'Nuri Asan Tesisleri' açıklaması

Samsun B.B. Başkanı Demir'den 'Nuri Asan Tesisleri' açıklaması

Samsun'da okullara bir günlük kar tatili

Samsun'da okullara bir günlük kar tatili