ERLER TEKSTİL'DE KUMAŞIN DÖRT ADRESİ

ERLER TEKSTİL'DE KUMAŞIN DÖRT ADRESİ

Nişantaşı, Osmanbey ve Ümraniye'de bulunan merkez ve şube mağazalarında toptan ve perakende kumaş satışı gerçekleştiren Erler Tekstil, dijitalde beşinci mağaza gibi konumlandırdığı www.erlerkumas.com adresinde ise 'online' hizmet veriyor.

 

Kurulduğu 1992 yılından bu yana kesintisiz bir biçimde hazır giyim sektörünün kumaş tedarikçiliğini üstlenen Erler Tekstil, dokuma ve örme kumaşlardan oluşan yenilikçi kumaş koleksiyonları ile 30 yıldır modaya yön veriyor. Ağırlıklı olarak abiye ve günlük kadın giyime odaklanan Erler Tekstil'in ürün yelpazesinde güncel modayı yakalayan dantel, gipür, brode, jakar ve işlemeli kumaşların yanı sıra emprime ve benzersiz dijital baskılar öne çıkıyor. Firmanın özel koleksiyonlarında ise 'haute couture' giyinmeyi seven kadın ve erkekler için özel kupon kumaşlar bulunuyor.

Nişantaşı, Osmanbey ve Ümraniye'de bulunan merkez ve şube mağazalarında toptan ve perakende kumaş satışı gerçekleştiren Erler Tekstil, dijitalde beşinci mağaza gibi konumlandırdığıwww.erlerkumas.com adresinde ise 'online' hizmet veriyor. Moda ve hazır giyim dünyasının uğrak noktalarından olan Erler Tekstil mağazalarını daha yakından tanımak isteyenler için küçük bir rehber hazırladık.

ERLER TEKSTİL'İN AMİRAL GEMİSİ

Firmanın merkezi, Osmanbey Metrosuna beş dakika mesafede bulunan Halaskargazi Mahallesi Şafak Sokak'ta bulunuyor. Aynı zamanda grubun ilk göz ağrısı olan üç katlı mağazanın üst katı, şirket yönetimi ve özel sunumlar için kullanılan küçük bir 'show-room'a ayrılmış durumda. Giriş ve alt katta ise özellikle abiye ve günlük kadın giyime yönelik ithal kumaşların ağırlıkta olduğu krep, şifon, saten, tafta, şantung, organze gibi dokumalar ile jarse, kadife ve metalik simli örmeler bulunuyor. Aynı sokağın Nişantaşı'na yakın kısmında bulunan Arya Şubesi ile birlikte daha çok toptan kumaş satışına odaklanan merkez mağaza, Erler Tekstil'in amiral gemisi konumunda.

ARYA ERLER İŞ MERKEZİ'NDE

Şafak Sokak'taki ikinci şube mağaza Arya Şubesi firmanın kendi mülkü olan Erler İş Merkezi'nde bulunuyor.  Yedi kattan oluşan iş merkezinin ilk iki katı ve alt kat, Arya Şubesi'nin kumaş koleksiyonlarının sergilendiği mağaza ve 'showroom'a ayrılmış durumda.  İki katı ise dijital emprime kumaşların tasarım ve üretim noktası durumunda. Kurulduğu 1997 yılından itibaren Erler'in yerli piyasa ile olan ilişkisinde önemli bir görev üstlenen Arya Şubesi'nde Bursa menşeili yerli üretim saten, brokar, jakar; Uzakdoğu menşeili Kore, Çin, Tayvan'dan ithal edilen simli, payetli fantezi kumaşlar ve şifon gibi kumaşlar bulunuyor.

RİKKA ŞUBESİ

Erler Tekstil'in Osmanbey'deki üçüncü mağazasını 2005 yılında hayata geçirilen Rikka şubesi oluşturuyor. Matbaacı Osmanbey Sokak'ta bulunan mağaza, abiye ve günlük dışında bayan dış giyimine yönelik dokuma ve örme kumaşlara odaklanıyor. Perakende satışın da yapıldığı Rikka şubesi, dijital emprime baskı sistemiyle güncel moda trendlerini yansıtan desenleri, farklı kumaşlar üzerinde koleksiyona dönüştürerek tasarımcıların ve markaların yaratıcılığını destekliyor.

ANADOLU YAKASI'DA 'COUTURE' MERKEZİ 

Erler Tekstil'in Ümraniye Çavuşbaşı'nda bulunan ve daha çok perakendeye odaklanan Erler Kumaş şubesi, geniş mağazasındaki zengin ürün çeşidiyle Anadolu Yakası'ndaki moda trafiğini çeken noktalardan biri. Dünyaca ünlü markaların ve ülkemizin önde gelen kumaş üreticilerinin koleksiyonlarından oluşan ürün yelpazesiyle sadık bir müşteri kitlesi edinen Erler Kumaş, kişiye özel kupon kumaşlar; ipek, kaşmir ve el işlemesi özel lüks kumaşları ile "couture" giyinmeyi seven kadın ve erkeklere hizmet veriyor.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da silahlı saldırıda ağır yaralandı

Samsun'da silahlı saldırıda ağır yaralandı

Samsun'da gösterileri nefesleri kesti

Samsun'da gösterileri nefesleri kesti

Samsun'da 'Neden baktın?' kavgası: 2 yaralı

Samsun'da 'Neden baktın?' kavgası: 2 yaralı

Samsun'da silahlı saldırıda yeni gelişme

Samsun'da silahlı saldırıda yeni gelişme

Samsun'da 19 Mayıs kutlamalarına dünyaca ünlü kemancı damga vurdu

Samsun'da 19 Mayıs kutlamalarına dünyaca ünlü kemancı damga vurdu