HaberlerYıldızlar tempo yükseltti

Yıldızlar tempo yükseltti

Yıldız ve Genç Kızlar Futbol Türkiye Şampiyonası 1. Eleme Turu'na hazırlıklarını sürdüren Yabancılar Pazarıspor'da hedefi Türkiye finalleri olarak koydu.

Yıldızlar tempo yükseltti

Samsun'da kadın futbolunun lokomotifi konumunda bulunan Yabancılar Pazarıspor (Yabpa), Yıldız ve Genç Kızlar Futbol Türkiye Şampiyonası 1. Eleme Turu'na bileniyor. İlkadım Derebahçe Spor Tesisleri'nde haftanın 4 günü idmanlarını sürdüren Yabpa, 12 - 17 Temmuz tarihleri arasında yapılacak ilk eleme grubu öncesi idmanlarını sıklaştırdı. Antrenörler Beyza Altınova ve Özcan Alkan yönetiminde tempo yükselten Kırmızı-Beyazlılar, Türkiye finallerine gözünü dikti. Yabpa Başkanı Ali Akyüz, sürekli başarı için altyapının önemine değinerek, "Samsun'u kadın futbolunun en üst seviyesi 1. Lig'de temsil ediyoruz. Bu seviyede sürekliliği sağlamanın tek yolu altyapının başarılı olması. Genç ve yıldız oyuncularımızın yeteneklerine güveniyorum. Samsunumuza önemli başarılar kazandıracaklarına inanıyorum." diye konuştu.

KALECİLERE ÖZEL İDMAN

Yabancılar Pazarıspor'un yıldız ve genç takımlarının file bekçileri, kaleci antrenör İlhan Pehlivan nezaretinde özel idmanlar yaparak, turnuvalara hazırlanıyor.

Tugay BAŞSANSIRADAKİ HABER