HaberlerDeniz Akkaya: Kızıma tek başıma bakıyorum

Deniz Akkaya: Kızıma tek başıma bakıyorum

Deniz Akkaya Women's Style Dergisi'ne samimi açıklamalarda bulundu

Deniz Akkaya: Kızıma tek başıma bakıyorum

Deniz Akkaya şöyle konuştu: 8 yaşındaki kızım Ayşe’nin babasından (Efe Önbilgin) 2 yaşından beri hiç nafaka almıyorum. Amerika Las Vegas’taki büyük kumar masalarında 200-300 bin dolar bastığını da biliyorum.

Fakat parası olmadığı gerekçesiyle, o nafakayı düşürme davası açtı. Yalancı şahitler dinletmesine rağmen savcı davayı reddetti.

HÜLYA AVŞARI’IN BENİM İÇİN TOZ ZERRESİ KADAR DEĞERİ YOK
Adı daha önce eski arkadaşının uyguladığı şiddet haberiyle öne çıkan Deniz Akkaya, o dönem konu hakkında açıklamalar yapan Hülya Avşar’ın kendisi için değersiz olduğuna vurgu yaptı.

Deniz Akkaya, "Bir kadın anaç da olmalı feminist de… Hülya Avşar eski erkek arkadaşımdan şiddet gördüğümde “Hak ediyorsa, vurmuştur” demişti."

"Böyle birinin benim için yerdeki toz zerresi kadar değeri yok. Cehalet toplumun en büyük düşmanı. Cahil insanları sev-mi-yo-rum! Okula gidememek ayrı bir şey ama her türlü imkanın içinde cehalete boğulmak budur.”

DİŞİ ACUN FİRARDA OLACAĞIM
Son dönemde hızla büyüyen youtube kanallarına ilişkin açıklamalar yapan Deniz Akkaya, şimdiye kadar 3 ekip değiştirdiğini ve en iyisini yapmak için çok çalıştığını belirtti.

Deniz Akkaya, “Benim yönettiğim bir TV kanalı olsaydı, içinde ne olurdu? mantığıyla kurdum Youtube kanalımı. Yemek yapamam, kendi makyajımı yapamam ama zayıflama ve sporla ilgili bir formatımı hayata geçireceğim, tabii ki profesyonellerle. Acun Firarda tadında sıcak ve eğlenceli bir seyahat programı da olacak, yazın bu videoları çekeceğim.” açıklamasını yaptı.

Posta.comSIRADAKİ HABER