HaberlerEbru Şallı: Estetiğe karşıyım

Ebru Şallı: Estetiğe karşıyım

Ebru Şallı'nın memelerinde silikon, dudağında dolgu var. Burnu da estetikli. Ebru Şallı tüm bu yaptırdığı estetik müdahalelere rağmen yaptığı açıklama ile şaşırttı

Ebru Şallı: Estetiğe karşıyım

1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ebru Şallı, 15 yaşında fotomodelliğe başladı. 1995 yılında ‘Queen of Turkey’ yarışmasında Türkiye güzeli seçildi. Bir yıl sonra Nişantaşı Kız Lisesi’ni bitirdi. Mankenliğe başlayan Ebru Şallı, önce göğüslerine silikon taktırdı, sonra burnunu yaptırdı.

İstediği gibi bir burna kavuşana kadar ameliyatlarını sürdürdü. Bir hayli çıkık çenesini törpületti. Harun Tan’la evlenip hamile kalınca silikonlarını çıkarttı. Doğumdan sonra göğüslerini toplattı. Alnındaki ve dudak kenarındaki izleri yok etmek için düzenli botoks yaptırıyor.

Bu kadar estetikten sonra Ebru Şallı'nın yaptığı açıklama şaşırttı.

Ebru Şallı, "Eskiden estteiğe karşım değildim ama artık fikrim değişti. Çünkü tüm kadınlar birbirine benzemeye başladı. 40 yaşındayım ve doğallıktan yanayım" dedi.

EBRU ŞALLI'YA 500 BİN LİRALIK TEKLİF
Çıplak fotoğraf olayından sonra kötü zamanlar geçiren Ebru Şallı'ya Mayıs ayında süper bir teklif gelmişti.

Azeri işadamı Mübariz Mansimov’un Bodrum Yalıkavak’taki oteli Palmarina’da üç ay boyunca haftanın altı günü, günde iki kez pilates dersleri vermesi istendi.

Plajda ve havuzda poz verip otelin reklamını da yapacak olan Ebru Şallı, toplam 500 bin lira kazanacağı işi anında kabul etti.

ÇIPLAK FOTOĞRAFLAR CANINI SIKMIŞTI
Geçen aylarda çıplak fotoğraf gündemiyle psikolojisi bozulan Ebru Şallı yaptığı açıklamada “O kişi ben değilim. Birileri canımı acıtmaya çalışıyor. Üstelik bunlar kadın. Onları Allah’a havale ediyorum” demişti.

Geceleri uyuyamayan, sürekli ağlayan Ebru Şallı psikolojik tedavi görmeye başlamıştı.

Posta.comSIRADAKİ HABER