HaberlerBayburt haberOtoparklarda çalışma temposu düşmüyor

Otoparklarda çalışma temposu düşmüyor - Bayburt haber

Bayburt Belediyesi'nin Bayburt'ta ki otopark sorununa çözüm üretmek adına hayata geçirdiği otopark projelerinde çalışma temposu her geçen gün daha da artarak devam ediyor. Kadızade Mahallesi ve Hükümet Meydanı olarak bilinen alanda hummalı bir şekilde devam eden çalışmalarda hızlı bir şekilde ilerleme kaydediliyor. Çalışmalar çerçevesinde Kapalı

Otoparklarda çalışma temposu düşmüyor

Kadızade Mahallesi Otoparkı 70 Araç Kapasiteli Olacak
70 araçlık kapasiteye sahip olacak Kadızade Mahallesi Otoparkı projesinde çocuklar ve mahalle sakinleri de unutulmadı. Otoparkın üstünde çocuklar için oyun alanları tasarlanırken, mahalle sakinlerinin de çocukları oynarken oturup dinlenebilecekleri sosyal donatılar oluşturulacak. Böylece Kadızade Mahallesi oldukça kullanışlı ve komplike bir alana kavuşacak.
Kapalı Otopark ve Kent Meydanı Düzenlemesi
Kapalı Otopark ve Kent Meydanı Düzenlemesi kapsamında inşa edilecek yeraltı otoparkının kapasitesi 150 araç olarak belirlenirken üstü ise kent meydanı olarak düzenlenecek. Halk arasında saray bahçesi olarak ta bilinen bu alanda projenin imalatı tamamlandığında Bayburt, hem kapalı bir otoparka hem de yapılacak sosyal donatılarıyla kullanışlı, geniş ve ferah bir meydana sahip olacak.

Otoparklarda çalışma temposu düşmüyorSIRADAKİ HABER