HaberlerBafra hazır

Bafra hazır

Dünyanın en önemli spor organizasyonlarından biri olan 23. İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'na (Deaflympics) 2017'de ev sahipliği yapacak olan Samsun'un Bafra ilçesinde hazırlıklar tamamlandı

Bafra hazır

ŞAHİN YERİNDE İNCELEDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Bafra’ya yapılan Atıcılık Poligonunu ziyaret eden Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 23. İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği yapacak olan Samsun’un Bafra ilçesinde hazırlıkların tamamlandığını söyledi. Bafra Stadyumu, spor salonu ve yeni yapılan Atıcılık poligonunu ziyaret ederek olimpiyat hazırlıklarını inceleyen Başkan Şahin, olimpiyatlara hazır olduklarını belirtti. Futbol, Badminton ve Atıcılık alanlarında ki müsabakaların Bafra’da düzenleneceğini belirten Başkan Zihni Şahin, “Bafra adım adım olimpiyatlara hazırlanıyor"dedi.

HEYECANLA BEKLİYORUZ

Şahin ayrıca, "Hep beraber yapımı tamamlanan atış poligonunu gezdik ve atış denemeleri yaptık. Bafra'mıza böyle güzel eserleri kazandırdığı için başta Gençlik Spor Bakanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. Bafra’nın Dünya'da 3. büyük organizasyon olan olimpiyatlara ev sahipliği yapacağı için bizler de onur duyuyoruz. İnşallah yüzümüzün akıyla bu organizasyondan çıkacağız. Gereken tüm hazırlıkları titizlikle yürütüyoruz. Ayrıca düzenlenecek olan olimpiyatlara tüm Bafra halkını davet ediyorum.” dedi.

Ümit CEYLANSIRADAKİ HABER