HaberlerNazlı Hamarat'ın yeni sevgilisini görenler şoke oldu

Nazlı Hamarat'ın yeni sevgilisini görenler şoke oldu

'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla ünlenen Nazlı Hamarat'ın yeni sevgilisinin, önceki yıl öldürülen eşine olan benzerliği dikkat çekti

Nazlı Hamarat'ın yeni sevgilisini görenler şoke oldu

'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla ünlenen Nazlı Hamarat'ın değerli taş ticareti yapan eşi Emir Şaşmaz, önceki yıl Kiev'de boğazı kesilerek öldürülmüştü.

Olay sonrası günlerce gündemden düşmeyen Nazlı Hamarat, bir süre 5 yıllık eşinin hâlâ yaşadığını savunmuş ancak polis incelemesi sonrası Türkiye'ye getirilen cesetin Rus mafyası tarafından öldürülen Emir Şaşmaz olduğu kesinlik kazanmıştı. 

 Ölen eşinin olay sırasında yanında olduğu ortaya çıkan sevgilisi Vijdan Vatansever'in açıklamaları da duruma başka bir boyut kazandırmış ve Nazlı Hamarat öldürülen eşinin kendisini dolandırmaya çalıştığını öğrenmişti.

Peş peşe film senaryolarını aratmayan olaylar yaşayan Nazlı Hamarat, yaşadığı sıkıntılı günleri kısa sürede atlatmış ve yarışmaya da kaldığı yerden devam etmişti.

Daha sonra şarkıcılığa başlayan Nazlı Hamarat'ın son olarak aşk yaşamaya başladığı Aydın Gaffar görenleri şoke etti. Nazlı Hamarat'ın aynı zamanda yurtdışı menajerliğini yapacak olan Aydın Gaffar'ın öldürülen eşi Emir Şaşmaz'a olan şaşırtıcı benzerliği dikkat çekti.

HabertürkSIRADAKİ HABER