HaberlerMurat Boz: Aslı o kadar geniş bir kadın değil

Murat Boz: Aslı o kadar geniş bir kadın değil

Murat Boz ve Aslı Enver'in ayrılığı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Hatta öyle ki Murat ve Aslı barıştıktan sonra bile bu konu konuşuldu. Murat Boz sonunda suskunluğunu bozdu ve konu hakkında açıklama yaptı. İşte o açıklama...

Murat Boz: Aslı o kadar geniş bir kadın değil

Kardeşim Benim 2 filminin çekimine başlayan Murat Boz, İşte Benim Stilim yarışmasından Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle, Eser Yenerler'in evinden çıkarken görüntülenmişti. Bu görüntülerin ardından çıkan haberler Murat Boz Eser'in evinde Candan kardeşlerle Aslı Enver'i aldattı şeklindeydi.

Bu haberlerin ardından Aslı Enver ve Murat Boz'un ayrı olduğu ortaya çıkınca ihanet iddiası iyice güçlendi. Murat Boz bu iddiaları yalanladı ve çift bu haberlere "Biz zaten ayrıydık, aldatma söz konusu değil" şeklinde açıklamalar yaptı.

Olayın üstünden biraz zaman geçince dedikodulara inat dercesine Aslı Enver ve Murat Boz barıştı.

Çiftin barışmasının ardından Ayşe Özyılmazel köşesinde çiftten şöyle bahsetmişti:

Habere göre; Murat Boz ve yeni barıştığı sevgilisi Aslı Enver, Emirgan'daki Gizli Kalsın'a gitmiş. Hani yine haberlere göre; Murat Boz'un Aslı Enver'le arası bozukken erkek arkadaşlarıyla gidip felekten bir gece çaldığı, finalinde de Enver'i aldatmakla suçlandığı gecenin mekanı olan Gizli Kalsın'a... (Bir halt da gizli kalmıyor burada galiba)
"Ayyyyy" dedim, "Skandal" dedim, "Büyük tecrübesizlik, amatörlük" dedim. Eğer tüm bu hikaye doğruysa, Aslı Enver'i Gizli Kalsın'a götürmek yapılabilecek en büyük hata. Peki neden? Çünkü kadınlar bin yıl geçse de bu tip vakaları asla unutmaz; unuttum dese de unutmaz. Hayır yani, siz kadın affetti diye her şeyi unuttuğunu mu zannediyorsunuz? Siz saf mısınız canım?

Kadın affeder ama konuyu ille de bir gün servis etmek üzere cebinde saklar. Bu bir gün; 20 yıl sonra da olabilir, bir hafta sonra da... Artık duruma ve erkeğin sürdürülebilir cici çocuk performansına, ortam kollamasına bağlı.
Sen daha sıcağı sıcağına kızı ikna etmişken, eğlenmek için niçin Gizli Kalsın'a gidersin, ah çocuğum! Eller havaya derken, sinirden saçlar havaya oluverir evladım. Niye kaşıyorsun?

Kızda bir gram çatlaklık varsa, yüzde bin o geceyi senin burnundan getirecektir.

Garsonlara bile kıl kıl bakar, herkes ve her şey suçludur. Oradaki masa-sandalye bile suçludur. Sahnedeki sanatçıyı indirip mikrofonu almak suretiyle giderli Demet Akalın şarkıları çığırmak ister. Kafasında kurar da kurar; şurada mı durdular, burada mı fısır fısır konuştular... Gecenin finalinde de kavgayı patlatır ya da deligillerdense, bardağı adamın kafasında patlatır!

Benim sırf sevgili-gözyaşı-ihanet üçlemesi sebebiyle haritadan sildiğim şehirler var, şehirler! Gizli Kalsın ne ki! Sadece şehirler mi; üzüldüğüm günleri anımsatıyor diye dinlemediğim şarkılar, şarkıcılar, izlemediğim diziler, kapısından adım atmadığım kafeler, asla uğramadığım semtler var. Topuna kılım, ayarım, gıcığım!

Çünkü şarkıların, kokuların, tatların ve mekanların anılarla direkt bağlantısı var. Görüntü geliyor görüntü, en HD'sinden.
Neyse yani; sabah sabah kendimi, aldatıldığı mekana eğlenmeye gitmiş Aslı Enver yerine koydum da, bir fena oldum. Belki ben deliyim, arızayım, belki Aslı Enver über cool bir kişilik, bilemiyorum.

'ÇIKAN HABERLER ASLI'YI ÜZÜYOR

Bu yazının ardından Murat Boz Ayşe Özyılmazel'i aramış ve şöyle bir açıklamada bulunmuş:

"Ayşeciğim seni yazından dolayı aradım. Bir kere yazılan her şey yüzde 100 yalan. Seni arama nedenim Aslı. Onu çok seviyorum ve ona değer veriyorum. Çıkan haberler Aslı'yı üzüyor çünkü o, senin dediğin gibi öyle 'cool' ya da 'geniş' bir kadın değil. Allah aşkına söylesene, bu olay gerçek olsa hangi kadın kabul eder? Hele Aslı gibi bir kadın asla etmez. Aldatma gibi bir durum yok; üzerine basa basa söylüyorum. Böyle bi' şey zaten mümkün değil. Evet o dönem Aslı'yla ayrıydık ama konuşuyor ve haberleşiyorduk. Her ilişkide olabilecek bir dönem. Bizim ilişkimize herkes dahil olunca inan daha da zorlaşıyor. O gece Eser'in evinde 35-40 kişi vardı. Zaten o kızları da tanımıyordum. Biz hep Eser'e gider, arkadaş grubumuzla Playstation oynar, müzik dinleriz. Her şey kontrolüm dışında gelişti. Eser'in de suçu yok. Zaten ortada bir olay da yok. Elde olan, sadece kapıdaki arabamın fotoğrafı. Benim başkalarıyla aynı ortamda olmam, Aslı'yı aldattığım anlamına gelmez. Sadece en çok üzüldüğüm şey; benim yüzümden, ki aslında yapmadığım bir şeyden dolayı, Aslı'yı aldatılmış kadın durumuna sokmaları. Şunu bil ki; Aslı geniş biri değil, öyle bi' şey olsa asla yeniden birlikte olmazdık."

Posta.comSIRADAKİ HABER