HaberlerSamsunspor haberOlimpiyatlardan dolayı iptal

Olimpiyatlardan dolayı iptal - Samsunspor haber

Şehzadeler Taraftar Grubu yürüyüş iptali ile alakalı gelen tepkilere sosyal medyadan cevap verdi. Açıklamada; Deaflympics 2017 Olimpiyatları şehrimizde yapılacaktır. Bu organizasyon şehrimiz için oldukça önemli bir organizasyondur. Bizler de bu mantığı ön planda tuttuğumuz için yürüyüşümüzü iptal etme kararı aldık'denildi

Olimpiyatlardan dolayı iptal

ZARAR VERMEK İSTEMEYİZ

Samsunsporlu taraftarların, Türkiye Futbol Federasyonu ve Samsunspor Yönetim Kurulu'nu protesto etmek için organize ettiği yürüyüşü iptal etmesinin ardından gelen tepkilere Şehzadeler Taraftar Grubu sosyal medya sayfasından cevap verdi. Yürüyüşün iptal edilme sebebi için; 'Değerli Samsunsporlular, bilindiği üzere Yeni Samsun 19 Mayıs Stadyumunun ilk resmi müsabakası TFF tarafından Beşiktaş-Konyaspor olarak kararlaştırılmıştır. Samsunspr taraftarları olarak Beşiktaş-Konyaspor maçını ilk resmi müsabaka olmasını ne kadar çok istemesek de yönetimimizin de bu duruma sessiz kalmasıyla kesinleşmiş bulunmaktadır.

Gerek Samsunspor Yönetimi olsun, gerekse TFF olsun bu yapılan yanlışı farkedememiş olsada bizler inatla bu karara karşı çıktığımızı söyleyeceğiz. Bunun için 9 Temmuz günü bir tepki yürüyüşü planlamıştık.

BİR SÜRE ERTELEDİK

Ancak Samsunspor Taraftar Grupları olarak değerlendirmelerimiz sonucunda, yürüyüşü iptal etme kararı aldığımızı bildirmek isteriz. İptal etme sebebimizi ise Büyük Samsunspor Taraftarının anlayışla karşılayacağını düşünüyoruz. Dünyanın en büyük 3. Olimpiyat organizasyonu olan Deaflympics 2017 Olimpiyatları şehrimizde yapılacaktır. Bu organizasyon şehrimiz için oldukça önemli ve maddi-manevi getirisi yüksek olan bir organizasyondur. Bizler de bu mantığı ön planda tuttuğumuz için yürüyüşümüzü iptal etme kararı almış bulunmaktayız.Tüm taraftar grupları olarak ortak görüşmelerimiz devam etmektedir ve yapılan hatalara en güzel cevabı vereceğimizi belirtir, sadece bir süre ertelediğimizi bilgilerinize sunarız.

 SIRADAKİ HABER