HaberlerAnakent'ten 11 imza birden

Anakent'ten 11 imza birden

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, imza şov yaptı. Kırmızı-Beyazlılar Başantrenör Servet Özsüner ve 11 oyuncuya düzenlenen törenle imza attırdı

Anakent'ten 11 imza birden

11 OYUNCU İMZA ATTI

Türkiye Basketbol Ligi’nde yer alan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, imza şov yaptı. Başantrenör Servet Özsüner ve yardımcı antrenör Umut Erol Görür'e imza attıran Kırmızı-Beyazlılar, 11 oyuncuyu da renklerine bağladı. Başkan Kadir Koçak ve Genel Menajer Osman Rendeci’nin yer aldığı törende Başantrenör Servet Özsüner, Yardımcı Antrenör Umut Erol Görür, iç transferde Denizcan Çevik, Anıl Sungur, Ercan Bayrak, dış transferde Cihan Amasyalı, Ahmet İlker Tunalı, Orbay Kaya, Uluğ Kaçaniku, Mehmet Emre Boztepe, Burak Şaşmaz, Görkem Sönmez ve Ersin Gülerşen olmak üzere 11 oyuncu imza attı.

SIRADA 2 YABANCI VAR

Geçen sezon ilk kez Türkiye Basketbol Ligi'nde yer aldıklarını ve bir geçiş dönemi yaşadıklarını belirten Kulüp Başkanı Kadir Koçak, “Transferleri gerçekleştirmelerinde büyük bir özveri ile çalışan başta Genel Menajerimiz Osman Rendeci olmak üzere kulüp yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bizim yapımıza hem oyun kalitesi hem de kişiliği ile uyum sağlayacak basketbolcuları kadromuza kattık. İki yabancı oyuncu da transfer edeceğiz. Lig başladığı zaman ise genç oyuncuları bünyemize dahil edebiliriz. Atılan imzaların yeni sezon için hayırlı olmasını diliyorum”diye konuştu.

Salim YILDIZSIRADAKİ HABER