HaberlerMurzioğlu'ndan Samsunlu şampiyona ödül

Murzioğlu'ndan Samsunlu şampiyona ödül

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Kick Boks Profesyonel K1 Türkiye Şampiyonası'nda 94 kilo da şampiyon olan Samsunlu milli sporcu Mustafa Kol ve antrenörü Ayhan Yiğit'i plaket ile ödüllendirdi.

Murzioğlu'ndan Samsunlu şampiyona ödül

Samsun TSO Yönetim Kurulu BaşkanıSalih Zeki Murzioğlu, 26-28 Şubat tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenen Kick Boks Profesyonel K1 Türkiye Şampiyonası’nda tüm rakiplerini geride bırakarak 94 kiloda birinciliği göğüsleyen milli sporcu Mustafa Kol ve onu şampiyonluğa hazırlayan antrenörü Ayhan Yiğit’i makamında kabul etti.

Samsun TSO Meclis Üyesi Ümit Bener Ayla’nın da bulunduğu ziyarette Başkan Salih Zeki Murzioğlu, Türkiye Şampiyonu olan yetenekli sporcu Mustafa Kol ve antrenörü Ayhan Yiğit’i başarılarından dolayı kutlayarak, plaket ile ödüllendirdi.

SAMSUN’DAN DESTEK İSTEDİ

Başarılı genç milli sporcu Mustafa Kol, kendisini plaket ile ödüllendiren Başkan Salih Zeki Murzioğlu’na teşekkür ederken, hedefinin Avrupa ve dünya şampiyonalarına katılarak Türkiye’yi ve Samsun’u en iyi şekilde temsil etmek olduğunu belirtti. Genç sporcuyu şampiyonaya hazırlayan Antrenör Ayhan Yiğit ise, Türkiye şampiyonasına çok ağır ve zor şartlarda hazırlandıklarını belirterek, “Bizleri makamında ağırlayarak desteklerini esirgemeyen Samsun TSO Başkanımız Salih Zeki Murzioğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Samsunumuzda bu sporu yapan çok sayıda başarılı sporcularımız var. Ama şehrimizin desteğine ihtiyacımız var. Bizler tüm gücümüzle gittiğimiz her yerde başarıyla Samsunumuzu en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. İnşallah gelecek desteklerle daha iyi sonuçlara imza atacağız” diye konuştu.SIRADAKİ HABER