HaberlerEdis'ten galericilere tam destek

Edis'ten galericilere tam destek

Vezirköprü'de galerici esnafıyla yemekte buluşan Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, 'İlçemizde yapılacak bütün projelere desteğimiz tamdır ve sizlerin ilçeye kazandıracağı galericiler sitesi için de desteğimiz tam olacaktır' dedi

Edis'ten galericilere tam destek

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, galerici esnafıyla akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe, Belediye Başkanı Sadık Edis’in yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Doğan, belediye meclis üyeleri, Galericiler Kooperatifi Başkanı Adnan Menderes Aksöz ve galerici esnafları katıldı.

ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIYORUZ
Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, "Davetimize iştirak ederek gelen siz değerli esnaflarımıza öncelikle teşekkür ediyorum. Vezirköprü Belediyesi olarak ilçemizde yapılacak bütün projelerde desteğimiz tamdır ve sizlerinde ilçemize kazandıracak olduğunuz galericiler sitesi içinde desteğimiz tam olacaktır. İlçemizde güzel çalışmalar oluyor. Her zaman çözüm odaklı olarak çalışıyoruz, hizmet olarak hem kenti hem de esnafı kalkındırmak için çaba gösteriyoruz" diye konuştu.

Galericiler Kooperatifi Başkanı Adnan Menderes Aksöz ise Başkan Edis'in kendilerine her zaman destek olduğunu ifade ederek teşekkür etti.

 SIRADAKİ HABER