HaberlerBaşkan Belur: Halkımızın güvenini boşa çıkarmıyoruz

Başkan Belur: Halkımızın güvenini boşa çıkarmıyoruz

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun-Sinop İl Koordinatörü 24. Dönem Adıyaman eski Milletvekili Mehmet Erdoğan ve AK Parti Samsun İl Teşkilat Başkanı Salih Çelik bugün Ayvacık İlçesini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Ayvacık Belediye Başkanı Belur: 'Halkımızın güvenini boşa çıkarmıyoruz' dedi.

Başkan Belur: Halkımızın güvenini boşa çıkarmıyoruz

AK Parti İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarete Belediye Başkanı Mustafa Belur, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kızılkan, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kemalettin Gökçe, Belediye Meclis Üyesi Cemal Güler, AK Parti ilçe yönetimi ve partililer eşlik etti.

DOĞRU İLE YANLIŞI AYIRT EDEN HALK

Teşkilat çalışmalarını incelemek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi almak ve istişarede bulanmak üzere gerçekleşen ziyarette AK Parti Samsun-Sinop İl Koordinatörü Mehmet Erdoğan, “Geçtiğimiz seçimde teşkilatlarımızla uyum içinde çalışmalarımızın neticesini aldık. Güzel bir seçim dönemi geçirerek çok yüksek bir oy oranı yakaladık. AK Partimizin kurulduğu günden bu yana teşkilatların desteğini hep gördük ve bu destek sayesinde birinci parti olduk. Ayvacık halkı doğru ile yanlışı ayırt edebilen bir halk, hem ülkemiz hem de ilçemiz için yapılan hizmetleri görüyor ve gördükleri doğrultusunda hizmet edene hakkını sandıkta veriyor. Belediye Başkanımız Mustafa Belur’a, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kızılkana ve AK Parti İlçe teşkilatına çalışmalarında göstermiş oldukları ilgi ve alaka için takdir ve teşekkür ediyorum. Tüm çalışmalarımız ülkemiz için” dedi.

BAŞARI VAR DURMAK YOK

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel Ayvacık ilçe yönetiminin çalışmalarına değinerek “Samsun’umuza hizmet için çıktığımız yolda siz Ayvacık AK Parti İlçe Yönetimi olarak her yerde partimizi en iyi şekilde temsil ettiniz ve etmeye de devam ediyorsunuz. Son seçimde tüm yurtta olduğu gibi Samsun’da da tüm teşkilatlarımızla birlikte önemli bir başarı elde ettik. AK Parti İktidarı ile ülkemizde, ilimizde ve Ayvacık İlçemizde yapılan çalışmaları apaçık görüyoruz. Başarı var diye durmak yok, çalışmalarımıza ara vermeden tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte devam edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Daha güçlü Türkiye için, Samsun için, Ayvacık için hep birlikte ilerleyeceğiz’’ diye konuştu.

SANDIKTAN HEP BİRİNCİ İLÇE ÇIKIYORUZ

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur ise “İlçemiz için hizmetleriyle gururlandığımız AK Parti hükümeti ve iktidarının birer gönüllüsü ve mensubu olmak bizim için iftihar vesilesidir. Bir ve beraber olan siyasette kazanır. Bizler birliğimizi ve beraberliğimizi 1 Kasım seçimlerinde sandıktan çıkan oylarla çok net gösterdik. İlçemizde partimiz adına çalışmalarımızı aralıksız yürütüyoruz. Halkımız tarafından partimize büyük bir sevgi seli var. Ayvacık halkı AK Parti iktidarının gayretli çalışmalarının meyvesini her zaman toplayan bir ilçedir. Bu nedenle, her seçimde ilimiz genelinde sandıklardan hep birinci ilçe çıkıyoruz. İlçe halkımız bizlere güveniyor, bizler de AK Parti ailesi olarak onların güvenini boşa çıkarmıyor, gece gündüz çalışıyoruz. Bundan sonra da hem yerelde, hem de genelde yapılacak tüm çalışmalara elimizden geldiğince katkı sağlamaya çalışacağız’’ şeklinde konuştu.SIRADAKİ HABER