HaberlerOnları Allah korudu

Onları Allah korudu

Samsunspor'la karşılaşacak Giresunspor U-14 ve U-15 Takımı'nı taşıyan otobüs adeta facianın eşiğinden döndü. Otobüsün sarsılmasıyla şoför Ayhan Dizdar, hemen aracı durdurdu. İndiğinde ise sol arka tekerleği tutan 12 bijonun 10'unun kırıldığını fark etti

Onları Allah korudu

Türkiye Futbol Federasyonu Akademi Ligi'nde Samsunspor'un konuğu olan Giresunspor, dün sabah saat 7.00'de Samsun'a doğru hareket etti. U-14 ve U-15 Futbol takımlarını taşıyan otobüs, Fatsa'ya geldiğinde ise sarsılmaya başladı.

Bu durumdan şüphelenen şoför Ayhan Dizdar ise otobüsü hemen durdurdu. Otobüsden inip tekerlekleri kontrol eden Dizdar, sol arka tekerleği tutan 12 bijonun 10'unun kırıldığını fark etti.

Bunun üzerine Fatsa Sanayi Sitesi'nde çağırılan ustalar, 1 saatlik uğraşın ardından bijonları tamir etti.

MAÇLAR 40 DAKİKA GEÇ BAŞLADI

Büyük bir facianın eşiğinden dönen Yeşil- Beyazlı kafile ise bu durumu Samsunspor Kulübü'ne haber verdi. Gençlik Geliştirme Sorumlusu Fedayi Aksoy da konuyu hakemlere bildirirken, 11.30'da başlayacak U-14 maçı için Giresunspor'un gelmesi beklendi. Giresunspor, maçın oynanacağı Haluk Ulusoy Tesisleri'ne yarım saat gecikmeli ulaşırken, U-14 takımları arasında mücadele 40 dakika ertelemeli başladı.

Fedayi Aksoy, büyük bir facianın eşiğinden dönen Giresunspor kafilesiyle yakından ilgilenip, hepsine geçmiş olsun dileklerini sundu.

Selçuk KAYASIRADAKİ HABER