HaberlerSamsunspor haberSamsunspor Başkanı Tutu: 'Başarılı olmamızı istemeyenler var'

Samsunspor Başkanı Tutu: 'Başarılı olmamızı istemeyenler var' - Samsunspor haber

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, 'Kulüple ilgili çok sayıda dedikodular çıkarılıyor. Demekki bu takımın başarılı olmasını istemeyenler var ve bu dekikodular çıkıyor. Biz iyi yabancılar alıp muazzam bir takım kuracağız' dedi.

Samsunspor Başkanı Tutu: 'Başarılı olmamızı istemeyenler var'

Başkan Erkurt Tutu, gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Tutu, "Coşkun Zeren bizim aile dostumuz. Kendisi görevinden istifa etti. Onun gibi birini hemen göreve getirmemiz zor. Kendisine çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Coşkun Zeren'in ayrılışıyla ilgili ortaya atılan iddialar asılsızdır. Transferde geç kaldığımız doğrudur. Biz yabancı olarak ilk Chibuike'yi transfer ettik. Ondan sonra alacağımız isimler de Chibuike'den daha iyi olsun istedik. Zaman kaybını da bununla yaşadık. Davy Angan için Çin'den kağıt bekliyoruz. Anlaşmamızı sağladık, evrak gelince de resmi sözleşme imzalayacağız. Yunan Samaras'la da görüşmelerde büyük mesafe kat ettik. Yerli transferlerimiz zaten üst düzey. İyi yabancılar da alıp, muazzam bir takım kuracağız" diye konuştu.

DEDİKODU ÇIKARILIYOR

Başkan Tutu, "Benim Alpay Özalan'la aramda sorun olduğu söyleniyor. Tamamen yalan. Öyle bir şey yok. Hocamızla uyum içinde çalışıyoruz. Hatta kendisi sözleşme imzalanırken, tek taraflı fesih hakkının sadece kulübe verilmesini talep etti. Kulübe en ufak bir maddi külfet olmayacak şekilde analizcilerle çalışıyor. Herhangi bir sorunumuz yok. Ancak demekki bazıları bu kulübün başarılı olmasını istemiyorki, bu tarz dedikodular çıkarıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kulübümüze katkılar sağlamaktadır. Açılışta ben de, kendisi de ıslıklandık. Taraftara bunu neden yaptınız diyemem. Ama kulübümüze katkıları vardır. Bazı yöneticilerin istifa ettiği yazıldı, çizildi. Şu anda öyle bir şey yok. Kombine konusunda şu ana kadar sadece 22 adet sattık" dedi.SIRADAKİ HABER