HaberlerErol Özmandıracı hostes sevgiliden bebek bekliyor

Erol Özmandıracı hostes sevgiliden bebek bekliyor

Erol Özmandıracı 2 yıl önce çapkınlık turunda yakalandı. Cicişler olarak bilinen Esra-Ceyda kardeşlerle teknede görüntülenen Erol Özmandıracı'yı eşi affetmedi, hemen boşanma davası açtı. Bu süreçte hostes sevgili yapan iş adamı şimdi bebek bekliyor

Erol Özmandıracı hostes sevgiliden bebek bekliyor

2015 yazında Bodrum'da Cicişler lakaplı Esra-Ceyda Erol kardeşlerle çapkınlıkta yakalanan Erol Özmandıracı'nın, sevgilisinden baba olmaya hazırlanıyor...

Kocasının kendisini Cicişler'le aldattığını öğrenen Ceylin Altunç, soluğu mahkemede almış ve eşine boşanma davası açmıştı.Tescilli çapkın Erol Özmandıracı, eşiyle boşanma davası devam ederken uçakta tanıştığı hostes Merve Baştuğ ile flört etmeye başlamıştı. Hatta sevgilisi hamile kalmıştı! 

KAYINVALİDENİN TERCİHİ

İlk eşi Tilda Hanım'dan bir oğlu olan, ikinci eşinden çocuğu olmayanErol Özmandıracı'nın sevgilisinden de bir kızı olacağını öğrendim. Henüz boşanmadan yeni bir ilişkiye yelken açmaktan ve bebek sahibi olmaktan çekinmeyen Özmandıracı, sevgilisi için baby shower partisi düzenlemekten de geri kalmadı; Hotel Les Ottomans'da görkemli bir parti verdi.

Partide Erol Özmandıracı'nın annesi Eti Hanım'ın da olması şaşkınlık yarattı. Eti Hanım'ın, daha eşinden boşanmayan oğlunun sevgilisinin baby shower'ına katılması dikkat çekti. Erol Özmandıracı ile Merve Baştuğ, doğacak kızlarına Lea adını koymaya karar vermiş. 

PostaSIRADAKİ HABER