HaberlerAnkara haberBaşkan Gökçek, Gençlerbirliği standında

Başkan Gökçek, Gençlerbirliği standında - Ankara haber

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyük Ankara Festivali'nde vatandaşlarla buluştu. Gençlerbirliği Spor Kulübü standını da ziyaret eden Başkan Gökçek'e, takımın forması hediye edildi.

Başkan Gökçek, Gençlerbirliği standında

Başkan Gökçek, her gün onbinlerce Başkentliye ev sahipliği yapan, gündüzü ayrı gecesi ayrı etkinlik ve konserlerle Ankaralılara unutulmaz günler yaşatan festival alanında, kendisine büyük sevgi gösterilerinde bulunan vatandaşlarla sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, festivalin 5. gününde AKM alanına gelerek, çeşitli stantları gezdi. Vatandaşların büyük sevgi ve ilgisiyle karşılaşan Başkan Gökçek, Gençlerbirliği Spor Kulübü'nün standını ziyaret etti. Burada Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Murat Cavcav ve kulüp yöneticileriyle sohbet eden ve taleplerini dinleyen Başkan Gökçek'e, Gençlerbirliği forması giydirilerek, atkı takıldı.
Daha sonra Zabıta Dairesi Başkanlığı standını ziyaret eden Başkan Gökçek, oradan BELKO standına gitti. Alanda vatandaşların isteğini kırmayan Başkan Gökçek, uzun kuyruklar oluşturan Başkentlilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkan Gökçek, Gençlerbirliği standındaSIRADAKİ HABER