HaberlerDilan Çıtak İbrahim Tatlıses'in tezgahına geçti

Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'in tezgahına geçti

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, Bodrum'da çiğköfte tezgahının başına geçti. Müşterilere elleriyle sıktığı çiğköfteyi ikram eden Dilan Çıtak, önümüzdeki yıl evleneceğini açıkladı

Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'in tezgahına geçti

Bodrum’un Bitez Mahallesi’nde bulunan Tatlıses çiğköfte salonunda tezgahın başına geçen Dilan Çıtak çiğköfteyi hem yedi hem yedirtti. Çiğköfte sıkan Dilan Çıtak, en sevdiği yemeklerden birinin çiğköfte olduğunu söyledi. 

Bir yandan gazetecilerin sorularını yanıtlayan Dilan bir yandan da çiğköfte yemeyi ihmal etmedi. Nişanlısı şarkıcı Levent Dörter’le birlikte arkadaşı Orkan Çömlekçi’yi ziyarete geldiğini söyleyen Dilan Çıtak, acılı çiğköfteyi görünce dayanamayarak yemeye başladı.
 

BENİM YEDİĞİM YEMEĞİ KİMSE YEMEZ'

Dilan Çıtak, Tatlıses çiğköftenin yeni açılan şubesini ziyarete geldiklerini söyleyerek, "İki gündür Bodrum’da tatildeyiz. İşlerimizi de buradan devam ettirelim ve tatil yapalım diyerek Bodrum’a geldik. Bu vesileyle burayı açan arkadaşlarımız Orkan Çömlekçi’yi de ziyaret edelim dedik. Geceleri bazen benim canım çiğköfte çekiyor. Suşi falan onlar çok farklı lezzetler ama lahmacun ve çiğköfteyi çok severim. Benim yediğim yemeği kimse yemez. Benim yediklerimi başkası yese 300 kilo olur. Şimdi yemekten geldik oturmaya önümüze çiğköfte koydular kimse yemiyor tek ben yiyorum. Çiğköfte o kadar çok kilo yapan bir şey değil" ifadelerini kullandı.

Ağustos sonu single çıkaracağını da aktaran Dilan Çıtak, "Şu anda bir single hazırlıyoruz. Ağustos sonunda çıkmış olur. Çoktan çıkması lazımdı single ama yaz dönemi olduğu için biraz gecikti. İskender Paydaş ile çalışıyoruz. İskender Paydaş çok yoğun oluyor. Hem benim projelerimle hem de kendi projeleri ile ilgileniyor. İyi bir şey çıksın diye acele etmiyorum. İskender Paydaş’ın kafası rahat olduğu zamanlarda çalışıyoruz. Biraz detaylı çalıştığımız için zaman alıyor. Bu ay sonu ya da önümüzdeki ay sonuna yetiştireceğiz.  Daha pop bir parça ile single yapıyorum" şeklinde konuştu.

'SENEYE EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ'

Bu yaz şarkıcı nişanlısı Levent Dörter ile evlenmeyi planladıklarını ama evliliğin özel nedenlerden dolayı seneye kaldığını açıklayan Dilan Çıtak, "Biz bu sezon evlenmeyi düşünüyorduk Levent’le ama annesinin rahatsızlığından dolayı ertelendi. İnşallah şartlar da el verirse seneye düşünüyoruz" diye konuştu.


 PostaSIRADAKİ HABER