HaberlerBurcu Esmersoy ile Hacı Sabancı tanıştı

Burcu Esmersoy ile Hacı Sabancı tanıştı

Manken sevgilisi Özge Ulusoy'dan ayrılan Hacı Sabancı'yı bir arkadaşı çok beğendiği Burcu Esmersoy ile tanıştırdı. Burcu Esmersoy da bir süre önce sevgilisinden ayrılmıştı

Burcu Esmersoy ile Hacı Sabancı tanıştı

Hacı Sabancı, manken sevgilisi Özge Ulusoy’dan ayrıldıktan sonra daldan dala konup her çiçekten bal almaya başladı.

Hacı Sabancı, Burcu Esmersoy’u uzun zamandır beğendiğini her fırsatta söylüyordu.

Geçen hafta muradına erdi. Ortak bir arkadaşları Hacı Sabancı ile Burcu Esmersoy’u tanıştırdı.

1.5 yıllık sevgilisi Tuna Aksu’dan 6 ay önce ayrılan Burcu Esmersoy “Evlilik zor, ben beceremedim. O defteri kapattım. Çocuk için de geç. Mantık evliliği düşünseydim, yapardım. Talibim var, istemedim. Vazgeçilmez değilim, ama benden vazgeçemeyen var’’ demişti.

Burcu Esmersoy 2005’te İtalyan Massimo Cusimano ile evlenip 2008'de boşandı.

HACI SABANCI İLE AHU YAĞTU DUDAK DUDAĞA!

Geçen ay Hacı Sabancı ile Ahu Yağtu’nun Emirgan’daki gece kulübü ‘Gizli Kalsın’da sabaha kadar eğlenip öpüştüklerini POSTA ortaya çıkarmıştı. Özge Ulusoy'un eski sevgilisi Hacı Sabancı ile eğlenen Ahu Yağtu, Özge Ulusoy'un ‘Dostum’ dediği kişiler arasındaydı. 

Özge Ulusoy olayın ardından şunları söylemişti: “Haberi görünce şok geçirdim! Araştırdım, sordum. Meğer o gece herkes görmüş. Ahu 16 yıllık arkadaşım. Asla beklemezdim.

Telefon açıp inkar etmek istedi. Ama cevap vermedim. Instagram’dan da sildim, Ahu benim için artık bitti. Hacı’ya kızmadım. Erkektir yapar. Bugün de ölmediysem bir daha ölmem. onlara tek şey diyorum; Allah ikisini de mutlu etsin. Ben çok güçlüyüm.’’Ahu Yağtu ile samimi olduktan ertesi gün Yunan adası Mikonos’a giden Hacı Sabancı'nın burada da cemiyetten İlkem Öztürk ile birlikte olduğu konuşulmuştu. 

PostaSIRADAKİ HABER