HaberlerHavuz başında güven testi

Havuz başında güven testi

Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz yazdı... Futbol yorumcusu Tümer Metin, Instagram'a sevgilisi Gamze Topuz ile bir fotoğrafını koyup altına, 'Güvenmek ne derin bir kelime, aşktan da öte' diye yazdı

Havuz başında güven testi

Fotoğrafı görüyorsunuz. Tümer sevgilisini tişörtünden tutmuş, havuza düşmesini engelliyor. Tabii altına yüzlerce yorum yazıldı. Çoğu, “Böyle güven gösterisi mi olur, Gamze’yi bıraksa zaten havuza düşecek, bir şey olmaz” şeklindeydi. Eh, pek de haksız sayılmazlar. Aslına bakarsanız güven öyle havuz kenarında çekilen bir fotoğrafla da kanıtlanmaz.

Güvenilir olmanın şartları vardır mesela...

Güvenilir olmak için, özün de sözün de bir olacak. Yaptığınla söylediğin çelişmeyecek.Güvenilir olmak için, bugün öyle yarın böyle davranmayacaksın. Bir günün diğer gününü tutacak.Güvenilir olmak için, çok sıkışsan dahi yalana başvurmayacaksın. Sevgiline her daim doğruları anlatacaksın.Güvenilir olmak için, dürüstlüğün kitabını yazmış olacaksın. Bırak yalanı, yanlış bilgi dahi vermeyeceksin.Güvenilir olmak için, verdiğin sözleri tutacaksın. “Aaa unutmuşum ben onu” demeyeceksin.

Güvenilir olmak için, sevgilini hayatının en öncelikli kişisi haline getireceksin.Güvenilir olmak için, koşulsuz, şartsız sadık olacaksın. Gözün ondan başkasını görmeyecek.Güvenilir olmak için, ilişkine her şeyden fazla önem vereceksin.Güvenilir olmak için, kişiliğin erozyona uğramamış olacak. Kimseye eğilip bükülmeyeceksin.

Posta

 

 SIRADAKİ HABER