HaberlerSamsunspor haberTaraftardan coşkulu karşılama...Yıldızlar Samsun'da

Taraftardan coşkulu karşılama...Yıldızlar Samsun'da - Samsunspor haber

Samsunspor'un prensip anlaşmasına vardığı Yunan Georgios Samaras ve Michalis Sifakis, bugün şehre geldi. Taraftarlar, oyuncuları havalimanında karşılayıp, şampiyonluk şarkıları söyledi.

Taraftardan coşkulu karşılama...Yıldızlar Samsun'da

Samsunspor'un prensip anlaşmasına vardığı Yunan Georgios Samaras ve Michalis Sifakis, Samsun'a geldi. Akşam üzeri Çarşamba Uluslararası Havalimanı'na ulaşan iki oyuncuyu çok sayıda taraftar karşıladı. Oyuncularla birlikte şampiyonluk şarkıları söyleyen taraftarlar, iki yıldızla fotoğraf çektirebilmek için ise birbirleriyle yarıştı. Coşkulu kalabalığın ardından kendilerine bekleyen araca ulaşmakta zorluk yaşayan iki Yunan futbolcunun, bu sevgi gösterilerine alkışlarla karşılık vermeleri ise dikkatlerden kaçmadı. İki oyuncu ile bugün son pürüzlerin halledilip resmi sözleşme imzalanacağı ifade edildi. 

ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI...

Samaras ve Sifakis'i karşılamak için Çarşamba Uluslararası Havalimanı'na akın eden taraftarlar, oyuncuların uçağının inmesiyle büyük coşku yaşadı. Taraftarlar, havalimanını şampiyonluk şarkılarıyla inletirken, muhteşem görüntüler yaşandı.

Salim YILDIZ- Tugay BAŞSANSIRADAKİ HABER