HaberlerLadik'te görkemli gece

Ladik'te görkemli gece

Ladik, şenlikleriyle dolu dolu bir hafta geçirdi. 21. Ladik Akdağ Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen şölenin ikinci günü de çok hareketli ve eğlenceli geçti.

Ladik'te görkemli gece

21. Ladik Akdağ Kültür ve Sanat Etkinlikleri'nin ikinci gününde de coşku hakimdi. Ladikliler, yağlı güreş müsabakalarının hemen ardından ilçe meydanında verilen konser alanına akın etti.
Sunuculuğunu Aslı Kökçe’nin yaptığı, Betül Çağlar ve Murat Ateş’in şarkılarıyla başlayan konser, ünlü sanatçı Murat Başaran’ın muhteşem performansıyla devam etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde yağmura aldırış etmeyen vatandaşlar, Murat Başaran’ın şarkılarına eşlik ederek, festivale görkemli bir gece ile veda etti.

GELENEKSELLEŞECEK

Belediye Başkanı Selim Özbalcı, şenliklerin birinci gününde olduğu gibi yine halkın arasına girerek eğlenceye ortak olurken, "Hemşehrilerimi böyle neşeli ve heyecanlı görünce, bizler daha mutlu oluyoruz. Rabbim izin verirse bundan sonraki yıllarda hem hizmet yelpazesini genişleteceğiz hem de etkinliklerimizi bir önceki yılın üzerine katarak yaz aylarını daha eğlenceli ve hareketli kılacağız" dedi.SIRADAKİ HABER