HaberlerSamsunspor haberSamsunspor'un stadında içler acısı görüntüler

Samsunspor'un stadında içler acısı görüntüler - Samsunspor haber

Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda olaylı Beşiktaş- Konyaspor maçı sabahında içler acısı görüntüler ortaya çıktı. Kırılan turnikeler, camlar, korkuluklar ve koltuklarla, çöp yığınları dün geceki korkunç manzarayı gözler önüne serdi.

Samsunspor'un stadında içler acısı görüntüler

Samsun 19 Mayıs Stadyumu, dün akşam oynanan olaylı Süper Kupa maçının ardından korkunç bir görüntüye büründü. Konyaspor'un 2-1 kazandığı ve kupayı kaldırdığı maç boyunca sahaya bir çok yabancı madde, hatta kelebek bıçak dahi atılmış, müsabaka bitiminde de taraftarlar sahaya girerek stadı savaş alanına çevirmişti.

Maçtan bir gün sonra ise stat içerisinde kırılan turnikeler, camlar, korkuluklar ve koltuklarla, çöp yığınları yaşanan olayları adeta özetliyordu. Görevliler statta hummalı bir çalışma başlatırken, bu kötü izleri silmeye başladı. Yetkililer stadı pazar günü saat 20.00'de oynanacak Samsunspor- Gazişehir Gaziantep maçına yetiştirmeye çalışıyor.

Öte yandan yetkililerden alınan bilgiler doğrultusunda Samsunspor- Gazişehir maçının yeni statta oynanacağı, erteleme veya eski statta oynanma durumunun söz konusu dahi olmadığı öğrenildi.

Selçuk KAYASIRADAKİ HABER