HaberlerBaşbakan'la sergi açtı

Başbakan'la sergi açtı

AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte AK Parti Genel Merkezi'nde 'Piri Reis'ten Katip Çelebi'ye Osmanlı'nın Dünyaya Bakışı' konulu harita sergisinin açılışını yaptı

Başbakan'la sergi açtı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Piri Reis'ten Katip Çelebi'ye Osmanlı'nın Dünyaya Bakışı" konulu harita sergisinin açılışını gerçekleştirdi.

Dijital resimleme yöntemiyle yeniden tasarlanan haritaların olduğu serginin açılışını Karaaslan ile birlilkte Başbakan Davutoğlu, Bakanlar, Milletvekilleri gerçekleştirdi. Sergiyi gezen Davutoğlu, haritalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığının düzenlediği organizasyonda çok sayı da davetli yer aldı. Karaaslan, sergilenen eserlerin birer sanat harikası olduğunu belirtti.

AK Parti İl Başkanları toplantısı için Ankara'da bulunan AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da sergiyi ziyaret etti.SIRADAKİ HABER