HaberlerPOLİMER MERMER & MARBLE emin adımlarla büyüyor

POLİMER MERMER & MARBLE emin adımlarla büyüyor

Emin adımlarla büyüyen POLİMER MERMER & MARBLE geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmeti ile farkını ortaya koyuyor

POLİMER MERMER & MARBLE emin adımlarla büyüyor

Anadolu'nun ve dünyanın eşsiz mermerleri ile hizmet veren POLİMER MERMER & MARBLE geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. Emin adımlarla büyüyen POLİMER MERMER & MARBLE sahibi İlker Kaya istihdama katkı sağlamak için çalıştıklarının altını çiziyor.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ
Her zaman birinci sınıf işçilik ile çalıştıklarını belirten POLİMER MERMER & MARBLE sahibi İlker Kaya, "POLİMER olarak granit, mermer, kuvarz, porselen tezgahlar, akrilik corion tezgahlar, mutfak ve banyo tezgahları olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazemiz var.
Satışlarımız toptan ve perakende olarak gerçekleştiriyoruz. Mutfak tezgahı, yer döşeme, merdiven, asansör girişleri, denizlik, kurum kuruluşların giriş totemleri ve bankoları gibi birçok alanda uygulama yapıyoruz. Sektörde her zaman birinci sınıf iş ve işçilik hedefledik. Daha modern ve daha uzun ömürlü hizmet vermek için kaliteyi kendimize amaç edindik. Müşterilerimize her zaman ulaşılabilir ürünler sunuyoruz. Onların memnuniyetine göre kendi ürün yelpazemizi belirliyoruz. Yapmış olduğumuz hizmetlerde garantiyi daima ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. Firmamızı emin adımlarla büyütmek istiyoruz. Büyüyelim ki Samsun’a, Karadeniz Bölgesine ve Türkiye’ye hem katma değer sağlayalım hem de istihdamı güçlendirelim. Firma olarak yeniliklere daima açığız. İsteğe göre ürün temini imalat ve satışını gerçekleştiriyor ve müşteri memnuniyetini birinci planda tutuyoruz" dedi.SIRADAKİ HABER