HaberlerMemurlarımızın mutluluğunu ön planda tutuyoruz

Memurlarımızın mutluluğunu ön planda tutuyoruz

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bem-Bir-Sen tarafından Ihlamur Cafe Restaurant'ta düzenlenen yemekte İlkadım Belediyesi'nde görev yapan memurlar ile bir araya geldi.

Memurlarımızın mutluluğunu ön planda tutuyoruz

Personeli ile yakından ilgilenerek sohbet eden Başkan Tok, belediye olarak yapılan çalışmalar hakkında onları bilgilendirdi. Düzenlenen programa Bem Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, Hizmet İş Sendikası Samsun İl Başkanı Ziya Uzun, İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcılar ve belediye memurları katıldı.

Düzenli olarak yapılan buluşma gecesine her zaman destek veren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'a teşekkür eden Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever "Her yıl İlkadım Belediyesi memurlarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz birlik beraberlik yemeğimizin yenisi Ihlamur Cafe Restaurant'ta yapmamıza öncülük eden personeline her zaman maddi ve manevi her türlü desteği veren daima çalışanın yanında olan başkanımıza memurlarımız adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

“İLKADIM'DA AİLE TABLOSUNU GÖRÜYORUM”

İlkadım Belediyesi’nin bir aile tablosuna benzediğinin altını çizen programa Bem Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay "İlkadım Belediyesi memurları ile burada olmaktan mutluluk duyuyorum. İlkadım Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bizleri memur kardeşlerimiz ile bir araya getirip bu güzel kaynaşma ortamını sağlayan hoş muhabbeti sağlayan kurumlarda ki birlik ve beraberliklerdir. Görüyoruz ki İlkadım Belediyemizde de birlik beraberlik örnek alınacak cinsten. Bu noktada İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok'a ve ekibine teşekkür ediyorum. Böylesi güzel ekip ruhunu sağlamak her zaman birlikte olmak bir aile gibi hareket etmek herkese nasip olmaz. Bu tablodan son derece mutluluk duydum" diye konuştu.

“MEMURLARIMIZ HEP BİR ADIM ÖNDE OLDU”

İlkadım Belediyesi memurlarına sosyal denge sözleşmesi noktasında büyük öncelik sağlandığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok "Bem-Bir Sen ile organize etmiş olduğumuz toplantıda belediyemizin memurları ile bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Biz her zaman çalışan memurumuzun, işçimizin, taşeronumuzun mutluluğunu huzurunu ön planda tutan bir anlayış ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 2004-2009 yılları arasında ki belediye başkanlığı dönemimde memurlarımızın maaşlarının düşük olduğu kanaati vardı ve o zamanlar sosyal denge sözleşmesi dediğimiz sözleşme yok idi. Karadeniz'de ilk defa Multinet dediğimiz sistem ile o zamanlar sosyal dengeye imza atmıştık. Bunları ne için yaptık? Memurlarımızın, çalışanlarımızın mutluluğu huzuru refahı için yaptık. Daha sonrasında da sosyal denge sözleşmesi kanuna geldi. Ardından hemen memurlarımız ile sosyal denge hizmetine devam ettik. O zamanlarda start verdiğimiz sosyal denge çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor memurlarımızın mutluluğunu ön planda tutuyoruz. Şu düşüncede ilerliyoruz. Personelimiz huzurlu mutlu bir ortamda çalışır ise verimi artar. Verimi artarsa İlkadım halkı kazanır, İlkadım halkı kazanırsa Samsun gelişir Samsun büyür. Samsun halkını mutlu etmek için bu görevleri sürdürüyoruz. Gerek yöneticiler gerek memurlar hepimiz aynı hedef için çalışıyoruz. Bizler istiyoruz ki böylesi güzel ortamlarda görev yapan çalışanlarımızın yorulmak nedir bilmeden daha çok iş aşkı daha çok hizmet aşkı ile başarılı işlere imza atmalarını temenni ediyoruz. Birlik ve beraberlik ile hareket ettiğimizde başaramayacağımız hiç bir şey yoktur. Nasıl bugünlere kadar birlik ve beraberlik ile büyük işlere imza attıysak, bundan sonra da başaracağımıza inanıyorum. Bu birlik ve beraberlimizin her zaman devam etmesini temenni ediyor, tüm memurlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.SIRADAKİ HABER