HaberlerTürk-İş, Medicana ile anlaştı

Türk-İş, Medicana ile anlaştı

Medicana International Samsun Hastanesi ile Türk-İş Samsun İl Temsilciliği arasında kurumsal sağlık sözleşmesi imzalandı

Türk-İş, Medicana ile anlaştı

Türk-İş Samsun İl Temsilcisi Nakif Yılmaz ile Medicana International Samsun Hastanesi Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Remzi Karşı, kurumsal sağlık sözleşmesi imzaladı.

Her iki taraf arasında yapılan protokol gereği; Türk-İş’e bağlı tüm sendikaların üye ve bakmakla yükümlü oldukları birinci dereceden aile bireyleri, Karadeniz Bölgesi'nin en büyük hastane yatırımlarından olan Medicana International Samsun Hastanesi’nin sunmuş olduğu ayrıcalıklı ve kapsamlı sağlık hizmetiyle buluşacak.

ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN
Türk-İş Samsun İl Temsilcisi Nakif Yılmaz, "Türk-İş’e bağlı tüm sendikaların üyeleri ile bakmakla yükümlü oldukları birinci dereceden aile bireylerini kapsayacak bu hizmet ayrıcalığının, taraflara fayda getireceğini umuyoruz. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürecinde bu protokol ve işbirliğinin, üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz’’ dedi.

KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ
Medicana Samsun Hastanesi Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Remzi Karşı ise, "Medicana International Samsun Hastanesi olarak yapmış olduğumuz kurumsal anlaşmaları çok önemsiyoruz. Hastanemizde vermiş olduğumuz hizmetlerin geniş kesimlerce kabul görmesi bizleri onurlandırıyor. Bugün Medicana International Samsun Hastanesi; Medicana Sağlık Grubu'nun Karadeniz ve bölge ülkelere açılan kapısı konumundadır. Sunmuş olduğumuz dahili ve cerrahi branşlardaki sağlık sağlık hizmetleri yanında özellikli bölümlerden Onkoloji Merkezimiz, Tüp Bebek Merkezimiz, Romatoloji, Endokrinoloji Bölümümüz, tam teşekküllü Fizik Tedavi Hizmetlerimiz ile de Samsun ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmaktayız. Dahili ve cerrahi branşlarımızda hizmet veren uzman hekim kadromuz ve her geçen gün genişleyen gerek uzman gerekse akademik kadromuzla kaliteli sağlık hizmetimizi ekonomik koşullarla geniş kitlelere ulaştırma amaç ve arzusundayız. Bu vesileyle; Türk-İş ve üyelerine hastanemizin uluslararası standartlarda sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilecekleri bu protokolün hayırlı olmasını diliyorum. Bölgemiz açısından değerli olduğuna yürekten inandığım bu yatırımın yaptığımız sağlık anlaşmaları ile geniş kitlelere ulaştığını da görüyoruz ve bu durum bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor ve gururlandırıyor’’ diye konuştu.SIRADAKİ HABER