HaberlerKayseri haberBaşkan Çolakbayrakdar atölye çalışanlarıyla bayramlaştı

Başkan Çolakbayrakdar atölye çalışanlarıyla bayramlaştı - Kayseri haber

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kurban Bayramının 4. gününde belediye atölyesini ziyaret ederek çalışmalarına devam eden saha personelinin bayramını kutladı.

Başkan Çolakbayrakdar atölye çalışanlarıyla bayramlaştı

Kocasinan Belediyesi atölyesine giden Başkan Çolakbayrakdar, Makine İkmal, Temizlik, Fen İşleri, Veterinerlik ve Park-Bahçeler Müdürlüğü personeliyle teker teker tokalaşıp bayramlaştı. Başkan Çolakbayrakdar'ın bayramlaşma programına Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Kılıç ile Ali Bulu ve Belediye birim müdürleri de katıldı. Bayram seyran demeden Kocasinan sakinlerine hizmet götürmek için durmaksızın çalıştıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, 'Bizler eşref-i mahlûk olan insana hizmet etmek için çalışıyoruz. Bunun sorumluluğu içerisinde hareket ediyoruz. Bu noktada sizler de hafta sonu, bayram ve tatil demeden çalışıyorsunuz. Bundan dolayı teşekkür ediyorum' dedi. 'Ekip ruhunu önemsiyoruz' diyen Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi'nin büyük bir aile olduğunu vurguladı ve daha nice huzurlu bayramlar dileğinde bulundu.
Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik de Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'ın belediye personeli ile örnek teşkil edecek şekilde bir aile oluşturduğunu ve bu büyük ailenin bayramlaşma programına her defasında memnuniyetle katıldıklarını ifade etti.

Başkan Çolakbayrakdar atölye çalışanlarıyla bayramlaştıSIRADAKİ HABER