HaberlerKayseri haberKayseri OSB'de Bayramlaşma Töreni

Kayseri OSB'de Bayramlaşma Töreni - Kayseri haber

Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Geçici Hizmet binasında bayramlaşma töreni yapıldı. Törene Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri Süleyman Sarptaş, Özer Bostancı ve Nihat Küçükusta ile Bölge Müdür Yardımcısı Adil Özhan katıldı.

Kayseri OSB'de Bayramlaşma Töreni

Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan; ' Bayramlar, kardeşliğin dostluğun helalleşme ve sevincin yaşandığı istisnai günlerdir. Her bitiş, yeni bir başlangıcı beraberinde getirir. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki; gelecek geçmiş üzerine kurulur. Geçmişini iyi bilen, geçmişini sağlam temeller üzerine oturtan, geçmişiyle korkusuzca yüzleşen ve hatalarından ders çıkaranlar geleceğin de sahipleri olacaktır' dedi.
Nursaçan, 'Çok iyi bilinmelidir ki; onurlu, asil ve şerefli bir millet olarak; birlik ve beraberlik içerisinde olunduğu sürece, üstesinden gelinemeyecek hiçbir zorluk yoktur. Vatan, millet, bayrak ve mukaddesat uğruna kahramanca mücadele eden aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyor, gazilerimize de acil şifalar diliyorum.' ifadesinde bulundu.
Bayramlaşma töreni sonrasında, Kayseri OSB tarafından yürütülen uygulamaya dönük projeler hakkında bilgiler verildi.

Kayseri OSB’de Bayramlaşma TöreniSIRADAKİ HABER