HaberlerSamsun'un idol takımına veda!

Samsun'un idol takımına veda!

Samsun'un Süper Lig'deki temsilcisi Samsun Canik Belediyespor Kulübü yöneticileri, Bayan Basketbol Takımı teknik heyeti ve oyuncuları sezonun ardından veda kahvaltısında buluştu. Kahvaltıda, Başkan Osman Genç de takımla vedalaştı.

Samsun'un idol takımına veda!

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Samsun Canik Belediyespor Bayan Basketbol Takımı yöneticileri, teknik heyeti ve oyuncuları, Altın Meşe Park'ta verilen kahvaltıda buluştu.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç ile Kulüp Başkanı Ercan Bayrak ve Antrenör Mehmet Can Öztürk'ün de katıldığı kahvaltıda, Süper Lig'deki 4. sezonunu 7. sırada tamamlayarak Samsun'u başarılı bir şekilde temsil eden ve Avrupa kupalarına gitme hakkı kazanan Canik'in Sultanları ve teknik heyeti stres attı.

TAKIMIN OMURGASI BOZULMAYACAK

Teknik heyet ve oyuncularla sohbet eden Başkan Osman Genç, "Her yıl daha iyi gidiyoruz. Önümüzdeki sezon şehrimizi Avrupa'da temsil edeceğiz. İnşallah daha da iyi olacağız. Takımın omurgasını bozmayacak şekilde gelecek sezon takviyelerle daha güçlü bir kadro oluşturacağız. Basket takımımız genç kızlarımızın da idolü konumunda. Altyapıda gençlerimiz var. Bu başarıda emeği olan kulüp başkanımıza, teknik heyetimize, tüm oyuncularımıza, şoförümüze, malzemecimize teşekkür ederim. Başarı ekip işidir" dedi.

CANİK SPORDA DA MARKA

Canik olarak her alanda olduğu gibi sporda marka olduklarını belirten Başkan Osman Genç, "Her alanda olduğu gibi spora da en çok yatırım yapan belediyeyiz. Sporun her alanında sporcularımızı destekliyoruz. Uluslararası standartlardaki Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezimiz bu anlamda şehrimiz için önemli bir yatırımdır. Buradan yetişen birçok sporcumuz elde ettikleri ulusal ve uluslararası başarılarla bizleri onurlandırmaktadır. Bayan Basket Takımımız da bu anlamda gençlerimiz için örnek olmaktadır. Bundan sonra da spora ve sporcuya desteğimiz artarak devam edecektir" diye konuştu.

SAMSUN'U AVRUPA'DA TEMSİL EDECEK

Geçtiğimiz sezon yakalanan başarı nedeniyle teknik heyet ve oyunculara teşekkür eden Samsun Canik Belediyespor Kulüp Başkanı Ercan Bayrak da, Samsun'u Süper Lig'de başarıyla temsil eden Samsun Canik Belediyespor Bayan Basketbol Takımımız, başarıyı Avrupa ile taçlandırdığımız bir sezonu geride bıraktık. Gelecek sezon daha iyi bir takım kurmayı planlıyoruz. Bizlerden desteğini esirgemeyen Başkanımız Osman Genç'e teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Antrenör Mehmet Can Öztürk ise şunları söyledi: "Sezon başında Avrupa sözü vermiştik. Hedefimize ulaştık. Emeği geçenlere teşekkür ederim."SIRADAKİ HABER